کوین بیس با خرید پلتفرم هوش مصنوعی Agara پشتیبانی از مشتری در ایالات متحده و هند را بهبود می بخشد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • کوین بیس با خرید پلتفرم هوش مصنوعی Agara پشتیبانی از مشتری در ایالات متحده و هند را بهبود می بخشد

کوین بیس در تلاش برای ارائه «پشتیبانی در سطح جهانی برای مشتریان»، پلتفرم پشتیبانی مبتنی بر هوش مصنوعی Agara را خریداری می کند. صرافی توضیح داد که «از طریق این خرید، ما می‌توانیم گزینه‌های پشتیبانی شخصی، هوشمند و بی‌درنگ را به مشتریان خود ارائه کنیم.» این خرید همچنین استراتژی Coinbase برای ایجاد مرکز فناوری خود در هند را مجدداً تأیید می کند.

Coinbase با پلتفرم هوش مصنوعی پشتیبانی از مشتری را بهبود می بخشد

صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس روز سه شنبه اعلام کرد:

امروز، Coinbase اعلام کرد که ما در حال خرید Agara، یک پلت فرم پشتیبانی مبتنی بر هوش مصنوعی با فعالیتهایی در هند و ایالات متحده هستیم.

مانیش گوپتا، EVP مهندسی Coinbase توضیح داد: «ما قصد داریم از فناوری یادگیری عمیق و هوش مصنوعی مکالمه ای قدرتمند Agara برای خودکارسازی و بهبود ابزارهای تجربه مشتری (CX) خود استفاده کنیم.

او افزود که بهبود CX “یک اولویت اصلی برای Coinbase باقی می ماند.” در چند ماه گذشته، این شرکت تعداد کارکنان پشتیبانی خود را پنج برابر افزایش داده است. همچنین اعلام کرد که پشتیبانی تلفنی 24/7 و پیام‌رسانی زنده تا پایان سال آغاز خواهد شد.

گوپتا ادامه داد: «این خرید تعهد ما را برای ارائه پشتیبانی در سطح جهانی برای مشتریان تقویت می‌کند و تخصص عمیق Agara در یادگیری ماشین (ML) و پردازش زبان طبیعی (NLP) را برای تیم مهندسی Coinbase به ارمغان می‌آورد.

از طریق این خرید، ما می‌توانیم گزینه‌های پشتیبانی شخصی، هوشمند و بی‌درنگ را به مشتریان خود ارائه کنیم.

در اوایل سال جاری، کوین بیس استراتژی خود را برای ایجاد یک مرکز فناوری در هند اعلام کرد. این شرکت گفت که حضور خود در کشور به سرعت در حال رشد است. گوپتا گفت: همراه با تیم Agara، “ما به پیشبرد ماموریت Coinbase در افزایش آزادی اقتصادی در سراسر جهان ادامه خواهیم داد.”

در حالی که خرید “مشروط به شرایط انعقاد قرارداد مرسوم است و انتظار می رود اواخر امسال نهایی شود”، مدیر اجرایی کوین بیس گفت:

همچنین استراتژی ما برای ادامه ساخت مرکز فناوری خود در هند را مجدداً تأیید می کند.

 

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی‌باشد.

منبع:news.bitcoin