جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

گریفن دیجیتال ماینینگ به برنامه ها برای عمومی شدن از طریق ادغام با Sphere 3D پایان داد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • گریفن دیجیتال ماینینگ به برنامه ها برای عمومی شدن از طریق ادغام با Sphere 3D پایان داد
HO6JYJZU7ZE3PJ5BRSCUI7CMWQ - گریفن دیجیتال ماینینگ به برنامه ها برای عمومی شدن از طریق ادغام با Sphere 3D پایان داد

شرکت های Sphere 3D و Gryphon Digital Mining روز دوشنبه اعلام کردند که Gryphon Digital ، یک شرکت خصوصی که بر استخراج بیت کوین با استفاده از انرژی 100٪ تجدیدپذیر متمرکز است، از طریق ادغام معکوس با شرکت مدیریت داده های سهامی عام، Sphere 3D، عمومی نخواهد شد.

Gryphon و Sphere در بیانیه‌ای اعلام کردند که به دلیل تغییر شرایط بازار، گذر زمان و وضعیت مالی شرکت‌ها و سایر عوامل، با فسخ قرارداد موافقت کرده‌اند.

این شرکت‌ها گفتند که از طریق توافقنامه خدمات اصلی به همکاری خود ادامه خواهند داد و Gryphon از طریق مدیریت ناوگان استخراج Sphere 3D درآمد عملیاتی ایجاد می‌کند و Sphere 3D از «تخصص Gryphon در استخراج» بهره می‌برد. شرکت Sphere 3D در بیانیه‌ای گفت: Sphere 3D عملیات استخراج خود را گسترش داده است و اکنون دارای 1000 ماینر است.

این معامله در 3 ژوئن(13خرداد) اعلام شد و در ابتدا قرار بود در سه ماهه سوم سال 2021 نهایی شود. اما شرکت ها این بازه زمانی را به دلیل فرآیند پیچیده تایید نظارتی و سپس دوباره به سه ماهه اول 2022 به عقب انداختند.

طبق شرایط این قرارداد، Sphere اعلام کرد که 111 میلیون سهم را برای سهامداران Gryphon منتشر می کند. راب چانگ(Rob Chang) مدیر عامل Gryphon، که قبلا به عنوان مدیر مالی استخراج کننده بیت کوین Riot Blockchain خدمت می کرد، مدیر عامل شرکت ترکیبی می شد که نام Gryphon را می گرفت.

چانگ در بیانیه روز دوشنبه گفت: “به عنوان یک سهامدار بلاتکلیف و شریک عملیاتی Sphere 3D، ما مشتاقانه منتظر موفقیت متقابل هر دو شرکت هستیم.”
قیمت سهام Sphere که در نزدک معامله می شود در روز دوشنبه 1.8 درصد کاهش یافت.