گزارشی مختصر از بازار رمزارزها؛ ارزهای صعودی کدام‌اند؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

امروز شاهد کاهش قیمت دارایی‌های دیجتال در بازار هستیم. این امر نشان‌دهنده احتیاط سرمایه‌گذاران پس از افزایش چشمگیر اخیر است.
بیت کوین (BTC) ۱.۱۳ درصد کاهش یافت و تا ۴۲۲۵۱ دلار پایین آمد و حجم معاملات نیز با ۲۵ درصد کاهش به ۱۹.۵۹ میلیارد دلار رسید. اتریوم (ETH) نیز همین روند را دنبال کرد و با ۱.۳۷ درصد کاهش به ۲۲۴۷ دلار دست پیدا کرد. ریپل (XRP) با افت ۲.۰۸ درصدی در ۰.۶۲۰۷ دلار معامله شد و سولانا (SOL) نیز با ۱.۲۴ درصد کاهش به ۷۳.۹۵ دلار رسید. در همین حال کاردانو (ADA) با ۳.۶۳ درصد کاهش در قیمت ۰.۶۱۳ دلار معامله شد.

میم کوین‌ها نیز شرایط نسبتاً مشابهی را تجربه کردند. دوج کوین (DOGE) با ۳.۴۸ درصد کاهش به ۰.۰۹۳۸۷ دلار و شیبا اینو (SHIB) نیز با ۱.۸۰ درصد کاهش به ۰.۰۰۰۰۰۹۷۵۶ دلار رسیدند.
ارزش کلی بازار ارزهای دیجیتال، به دلیل کاهش قیمت‌ها با ۰.۷۵ درصد کاهش به ۱.۶ تریلیون دلار رسید.
اینترنت کامپیوتر (ICP)
ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر (ICP) در روز شنبه در میان ارزهای دیجیتالی که بهترین عملکرد را به ثبت رسانده‌اند قرار گرفت. قیمت این ارز دیجیتال ۳۸ درصد افزایش یافت و با قیمت ۸.۷۰ دلار معامله شد. علاوه بر این، حجم معاملات این ارز نیز با ۱۶۰ درصد رشد به ۳۰۱.۶۱۴ میلیون دلار افزایش یافت.
گزارشی مختصر از بازار رمزارزها؛ ارزهای صعودی کدام‌اند؟هلیوم (HNT)
قیمت هلیوم با ۲۲ درصد افزایش به ۸.۸۸ دلار رسید. حجم معاملات آن نیز نسبت به ۲۴ ساعت گذشته با ۷۶ درصد افزایش به ۷۵.۵۵۷ میلیون دلار رسید. قابل ذکر است که قیمت این دارایی دیجیتال در هفت روز گذشته ۸۷ درصد و در یک ماه گذشته ۳۲۲ درصد افزایش یافته است.

گزارشی مختصر از بازار رمزارزها؛ ارزهای صعودی کدام‌اند؟