گسترش عملیات استخراج بلاک چین HIVE با تراشه های جدید ASIC اینتل

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

11111111111 - گسترش عملیات استخراج بلاک چین HIVE با تراشه های جدید ASIC اینتل

شرکت استخراج ارز دیجیتال تکنولوژی بلاکچین هایو(HIVE) قراردادی را برای خرید تراشه های ASIC از سازنده نیمه هادی اینتل امضا کرده است که در دستگاه های استخراج سفارشی جدید آنها استفاده خواهد شد.
HIVE ترتیبی داده است که دستگاه‌های جدید توسط یک سازنده طراحی سفارشی شخص ثالث ساخته شود که تراشه‌های اینتل را در دستگاه‌های جدید استخراج بیت کوین (BTC) با هوا خنک می‌کند.
HIVE انتظار دارد که دستگاه های جدید تقریباً هش ریت استخراج بیت کوین خود را از 1.9 به 3.8 اگزاهش در ثانیه (Eh/s) دو برابر کنند. آنها از نیمه دوم سال 2022(تابستان 1401) آماده استفاده خواهند بود.
اینتل در پتنت خود برای تراشه ها به نام Bonanza Mine اعلام کرد که این تراشه ها همچنین مصرف انرژی عملیات استخراج را تا 15 درصد کاهش می دهد. کاهش مصرف برق ممکن است به HIVE اجازه دهد تا دستگاه‌های بیشتری را به کار گیرد و به آن کمک کند سهم هش ریت خود را حتی بیشتر افزایش دهد.
آیدین کیلیچ(Aydin Kilic)، رئیس و مدیر اجرایی HIVE پیشنهاد کردند که دستگاه‌های جدید در رشد آینده شرکت و سهم هش ریت آن در شبکه مهم هستند. او گفت که این شرکت متعهد است که این نسل جدید شتاب دهنده های بلاک چین را در زیرساخت انرژی سبز (HIVE) پیاده سازی کند. رئیس اجرایی HIVE، فرانک هلمز(Frank Holmes)، افزود:

تعهد اینتل برای به چالش کشیدن وضعیت موجود و تعهد به محصولات کم مصرف با تعهد ESG و انرژی پاک ما مطابقت دارد.
در حال حاضر، ایالت نیویورک و چندین کشور در سراسر جهان در حال بررسی ممنوعیت استخراج بیت کوین به نام حفظ محیط زیست و منبع تغذیه هستند. HIVE ممکن است در برابر چنین شکایاتی در مورد مکان جدید خود در تگزاس با استفاده از تأسیساتی که با انرژی تجدیدپذیر متعلق به شرکت زیرساخت دیجیتال Compute North است محافظت شود.
HIVE در حال حاضر عملیات استخراج در کانادا، ایسلند و سوئد دارد که در آن بیت کوین، اتر (ETH) و اتریوم کلاسیک (ETC) استخراج می کند.