جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

گلدمن ساکس از طریق Galaxy Digital صندوق ETH به مشتریان ارائه می دهد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

PP2HZMNH55BTDOCVDBBGOH6ESQ scaled - گلدمن ساکس از طریق Galaxy Digital صندوق ETH به مشتریان ارائه می دهد

بر اساس اسناد نظارتی که روز سه شنبه در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ثبت شد، گلدمن ساکس (GS) به مشتریان علاقه مند، دسترسی به صندوق اتر (ETH) صادر شده توسط Galaxy Digital را ارائه می دهد.

یک منبع از دنیای معامله نهادی کریپتو برای CoinDesk تأیید کرد که گلدمن به عنوان یک تغذیه کننده برای صندوق Galaxy عمل می کند.

در فرم اصلاح‌شده D آمده است: «Goldman Sachs & Co. LLC برای مشتریانی که به «صندوق سازمانی اتریوم گلکسی» می‌آورد، کارمزد  معرفی دریافت می‌کند. گلکسی آن صندوق را در مارس گذشته(اسفند1399) ایجاد کرد.

پرونده ها نشان می‌دهند که صندوق با حداقل سرمایه‌گذاری 250000 دلار بیش از 50 میلیون دلار به 28 مشتری فروخته است. به سختی می توان گفت که گلدمن مسئول چه میزان جریان است، زیرا بانک سرمایه گذاری در ابتدای راه اندازی آن نقش نداشت.

این اولین پیوند گلدمن ساکس با گلکسی دیجیتال، شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال که توسط مایک نووگراتز اداره می شود، نیست. در ماه ژوئن، گلکسی موافقت کرد که نقدینگی را به خدمات آتی بیت کوین گلدمن ساکس (BTC) هدایت کند.

بررسی پرونده‌ها نشان می‌دهد که گلکسی یک صندوق بیت‌کوین را به مشتریان مورگان استنلی (MS) در توافقی مشابه با گلدمن ارائه می‌کند.

پرونده SEC روز سه شنبه بیان می کند،  CAIS Capital LLC، یک پلتفرم سرمایه گذاری جایگزین، برای ارجاع مشتریان به صندوق نهادی، “کارمزد کاریابی” را دریافت می کند. این پلتفرم به طور جداگانه درگیر یک صندوق دیگر اتریوم با پشتیبانی گلکسی است که پرونده آن نیز روز سه شنبه منتشر شد.

یکی از نمایندگان گلدمن ساکس هیچ اظهارنظر فوری نداشت. سخنگوی Galaxy Digital از اظهار نظر خودداری کرد