گوریل با رشد ۵ هزار درصدی خود، سلطان بازار میم کوین‌ها شد!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

گوریل (GORILLA)، یک ارز دیجیتال مبتنی بر میم که به عنوان یک توکن ERC-20 در بلاکچین اتریوم فعالیت می‌کند، از زمان معرفی خود در تاریخ ۱۰ نوامبر تاکنون، نزدیک به ۵ هزار درصد سودآوری داشته است.

گوریل با رشد ۵ هزار درصدی خود، سلطان بازار میم کوین‌ها شد!

در زمان نگارش این خبر، گوریل با قیمت ۰٫۰۱۱۸ معامله می‌شود که در بازه روزانه، یک رشد بیش از ۱۳۵ درصدی دارد. رشد هفتگی و ماهانه قیمت GORILLA هم به ترتیب به بیش از ۳۲ و ۴،۸۵۰ درصد می‌رسد. روند صعودی گوریل آن را به پرسودترین میم کوین بازار تبدیل کرده و نام این میم کوین در روزهای اخیر در بین رمزارزهای ترند بازار هم دیده می‌شود.

به گفته توسعه‌دهندگان این پروژه، اگرچه گوریل یک رمزارز مبتنی بر میم است، اما یکی از بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کند که فراتر از توکن‌های میم معمولی است. همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، این پروژه اساساً یک اکوسیستم دیفای بین زنجیره‌ای است که یک لانچ پد IDO (عرضه اولیه دیفای)، یک ابزار سواپ توکن بین زنجیره‌ای، یک مجموعه NFT (توکن غیرقابل تعویض) و یک صرافی غیرمتمرکز با قابلیت‌های پیشرفته را ارائه می‌دهد. به دلیل ارائه این ویژگی‌ها، گوریل در بین علاقه‌مندان به میم کوین‌ها بسیار محبوب شده است.
با این حال، کارشناسان نسبت به سرمایه‌گذاری در چنین رمزارزهایی هشدار می‌دهند. همان‌طور که بارها در اخبار رمزارز نیوز گزارش شده، قیمت این نوع رمزارزها به همان سرعتی که افزایش یافته، ممکن است سقوط کند. وظیفه تحقیق و بررسی درباره اعتبار چنین پروژه‌هایی بر عهده کاربران است.