جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه سولانا: ما نمی خواهیم اتریوم را بکشیم

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه سولانا: ما نمی خواهیم اتریوم را بکشیم

در حالی که بسیاری از کارشناسان سولانا (SOL) را به دلیل کارمزدهای پایین تر و زمان تراکنش های سریع تر، «قاتل اتریوم» نامیده اند، راج گوکال(Raj Gokal)، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه سولانا، گفت که این پروژه هیچ تمایلی به کشتن ارز دیجیتالی ندارد و همچنین نمی تواند این کار را انجام دهد.
Chris Burniske در پاسخ به گوکال تاکید کرد که “لازم نیست ستیزی باشد” زیرا او استدلال کرد که هدف همه افرادی که در فضای رمزنگاری کار می کنند باید ورود هرکس به وب 3.0 باشد و خاطرنشان کرد:

اتریوم را نمی توان کشت، غیرممکن است و در حال حاضر یک نیروی خوب در جهان است که میلیون ها نفر را توانمند می کند و ثروت ایجاد می کند و با بیت کوین کاملاً یکسان است.”
بر اساس گزارش CoinGecko، سولانا در حال حاضر با 71.7 میلیارد دلار دارایی دیجیتال در رتبه پنجم از نظر ارزش کل بازار قرار دارد. ETH نیز با ارزش بازاری در حدود 564.7 میلیارد دلار، در جایگاه دوم قرار دارد.
با این حال، سولانا اخیراً موقعیت های زیادی را ایجاد کرده است. نسبت به سال گذشته 11742 درصد افزایش داشته و به 237.53 دلار رسیده است، در حالی که ETH در این بازه زمانی 931 درصد افزایش یافته و به حدود 4800 دلار رسیده است.

333 300x170 - یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه سولانا: ما نمی خواهیم اتریوم را بکشیم

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی باشد.

منبع:cointelegraph