۵ آلت کوین با بیشترین رشد قیمتی در هفته‌ای که گذشت!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

بر اساس داده‌های بازار، ۵ آلت کوین کانفلاکس (CFX)، استکس (STX)، سینگولاریتی نت (AGIX)، ایموتبل ایکس (IMX) و رندر توکن (RNDR)، بیشترین افزایش قیمت را در بازه زمانی ۱۰ تا ۱۷ مارس داشته‌اند.

کانفلاکس، ۱۰۱٫۳۶ درصد

به گزارش سایت بی‌این کریپتو، قیمت کانفلاکس از زمان جهش در منطقه حمایتی ۰٫۱۴۵ دلار در ۱۱ مارس افزایش یافته است. قیمت این رمزارز دو روز بعد از خط مقاومت نزولی خارج شد.

در ۱۵ مارس، قیمت این ارز دیجیتال به ۰٫۳۶۶ دلار رسید، اما فیتیله بلندی را ایجاد کرد (نماد قرمز). نسبت به قیمت خود در ۲۰ فوریه، نمودار این رمزارز یک الگوی سقف دو قلو (double top) را ایجاد کرد که یک الگوی نزولی در نظر گرفته می‌شود.

اگر حرکت نزولی دنبال شود، قیمت CFX ممکن است به منطقه حمایتی ۰٫۱۴۵ دلار بازگردد. با این حال، اگر این روند افزایشی ادامه یابد، قیمت CFX می‌تواند تا ۰٫۵۱۱ دلار صعود کند.

۵ آلت کوین با بیشترین رشد قیمتی در هفته‌ای که گذشت!

استکس ۸۵٫۰۴ درصد

همانند کانفلاکس، استکس هم یک الگوی سقف دو قلو (نمادهای قرمز) ایجاد کرده است. این الگو با یک فتیله فوقانی بسیار طولانی در ۱۵ مارس مشخص شد.

اگر حرکت نزولی دنبال شود، قیمت استکس ممکن است تا سطح حمایتی فیبوناچی اصلاحی ۰٫۶۱۸ در ۰٫۷۳ دلار سقوط کند.

با این حال، اگر روند افزایشی قبلی ادامه یابد، قیمت STX می‌تواند تا ۱٫۵ دلار صعود کند.

۵ آلت کوین با بیشترین رشد قیمتی در هفته‌ای که گذشت!

سینگولاریتی نت، ۵۵٫۸۱ درصد

قیمت سینگولاریتی نت از ۸ فوریه پایین‌تر از خط مقاومت نزولی قرار گرفته و این خط تاکنون باعث سه رد قیمتی شده است (نمادهای قرمز).

حرکت زیر خط مقاومت مانند یک ساختار اصلاحی تکمیل‌شده A-B-C به نظر می‌رسد. در نتیجه، خروج قیمت به بالاتر از این خط پیش‌بینی می‌شود. اگر چنین اتفاقی بیفتد، قیمت این رمزارز ممکن است تا ۰٫۹ دلار افزایش یابد.

با این حال، اگر قیمت AGIX دوباره در خط مقاومتی رد شود، احتمال سقوط تا ۰٫۲۹ دلار وجود دارد.

۵ آلت کوین با بیشترین رشد قیمتی در هفته‌ای که گذشت!

ایموتبل ایکس، ۵۴٫۵۳ درصد

قیمت ایموتبل ایکس از ۱۱ مارس به سرعت افزایش یافته است. در ۱۷ مارس، قیمت این رمزارز از ناحیه مقاومتی ۱٫۲۵ دلاری هم خارج شد. اگر این روند افزایشی ادامه یابد، مقاومت بعدی پیش روی این رمزارز ۱٫۸۶ دلار خواهد بود.

با این حال، اگر کندل قیمت زیر ۱٫۲۵ دلار بسته شود، ایموتبل ایکس می‌تواند مجدداً پایین‌ترین سطح ۰٫۹ دلاری را آزمایش کند.

۵ آلت کوین با بیشترین رشد قیمتی در هفته‌ای که گذشت!

رندر توکن، ۴۰٫۴۶ درصد

قیمت رندر توکن از زمان افت در ۸ فوریه کاهش یافت که منجر به سقوط آن به ۰٫۸۹ دلار در ۱۹ مارس شد.

با این حال، از آن زمان تاکنون، قیمت این رمزارز افزایش یافته که نشان می‌دهد ساختار اصلاحی A-B-C را تکمیل کرده است. این امر می‌تواند با بریک‌آوت از خط مقاومت نزولی تأیید شده و افزایش قیمت تا حداقل ۲ دلار را به همراه داشته باشد.

با این حال، اگر رد قیمتی دیگری رخ دهد، RNDR ممکن است تا ۰٫۷۵ دلار سقوط کند.

۵ آلت کوین با بیشترین رشد قیمتی در هفته‌ای که گذشت!