۹۰ درصد آدرس‌های بیت‌ کوین در سود هستند! روند آتی قیمت BTC چه خواهد بود؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • ۹۰ درصد آدرس‌های بیت‌ کوین در سود هستند! روند آتی قیمت BTC چه خواهد بود؟

همان‌طور که در خبرهای قبلی  گزارش شد، روز سه‌شنبه، حساب کاربری کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در پلتفرم X (توییتر) هک شد و پستی با مضمون تأیید صندوق‌های ETF اسپات بیت کوین در آن انتشار یافت.

این پست قیمت بیت کوین را افزایش داد و آن را به نزدیکی ۴۸ هزار دلار رساند، اما پس از مشخص شدن جعلی بودن آن، بیت کوین اکنون در محدوده ۴۶ هزار دلار معامله می‌شود.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ، پیش‌بینی کرد که اعلامیه رسمی SEC مبنی بر تایید ETF بیت کوین بین ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۷:۰۰ روز چهارشنبه به وقت منطقه زمانی شرقی (ET) منتشر خواهد شد. قیمت بیت کوین در طول هفته گذشته، در انتظار تصمیم SEC، نزدیک به سطح ۴۵ هزار دلار در نوسان بوده است.

برخی از تحلیلگران بر این باورند که پس از تأییدیه این رگولاتور، طی یک رویداد فروش خبر، قیمت تا حدود ۴۰ هزار دلار اصلاح خواهد شد. از طرفی اگر بیت کوین بتواند بر سطح مقاومت ۴۸ هزار دلار غلبه کند، می‌تواند بدون زحمت تا سطح ۵۵ هزار دلار افزایش یابد.

در این میان، در گزارش اخیر پلتفرم گلس‌نود (Glassnode)، مشخص شده است که با عبور قیمت بیت کوین از آستانه ۴۶ هزار دلار، بیش از ۹۰ درصد از تمام آدرس‌های دارنده این ارز دیجیتال در حال حاضر در وضعیت سوددهی هستند.

این یک نقطه عطف مهم به حساب می‌آید؛ زیرا چنین درصدی برای اولین بار از نوامبر ۲۰۲۱ به ثبت رسیده است.

اکنون سوالی که مطرح می‌شود، این است که آیا این کیف پول‌ها دارایی خود را حفظ می‌کنند یا به قصد برداشت سود، آن‌ها را به فروش می‌رسانند.

of-bitcoin-holders-are-currently-sitting-on-profits-buy-or-sell