برترین رمز ارزها از نظر فعالیت توسعه‌ای‌ گیت‌هاب در ماه گذشته کدام‌اند؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • برترین رمز ارزها از نظر فعالیت توسعه‌ای‌ گیت‌هاب در ماه گذشته کدام‌اند؟

اگرچه بازار ارزهای دیجیتال در هفته‌های اخیر کمی دچار مشکل شده است، اما این رکود نتوانسته در پیشرفت و توسعه زیرساخت بسیاری از کسب‌وکارهای بلاکچین و ارزهای دیجیتال تاثیر بگذارد. در ۳۰ روز گذشته، ۱۰ رمز ارز برتر از نظر فعالیت توسعه‌ای در گیت هاب شناسایی شده‌اند که نشان‌ می‌دهد پیشرفت پروژه‌های باپشتوانه به سرعت ادامه دارد.

به گزارش فین‌بولد و به نقل از پلتفرم پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاکچین سنتیمنت، کوساما (KSM)، پولکادات (DOT) و کاردانو (ADA) از نظر فعالیت توسعه‌ای در گیت هاب (GitHub) در ۳۰ روز گذشته، به ترتیب در ردیف ۳ ارز برتر قرار دارند.

معیارهای این وب سایت تحلیلی تعداد رویدادهای گیت هاب هستند که از سوی سازمان پروژه برگزار شده‌اند. این رویدادها مواردی همچون code pushe، issue interaction، pull request interaction، GitHub wiki edit، کامنت‌های commit و تعداد Repository را پوشش می‌دهند. عناوین گفته شده اصطلاحات مربوط به فعالیت برنامه‌نویسان پروژه است.

جدول امتیاز توسعه‌ای ارزهای دیجیتال در ماه گذشته

کوساما و پولکادات با میانگین ۵۴۴.۹۳ رویداد در ماه گذشته رتبه اول را در این فعالیت‌ها به خود اختصاص داه‌اند و پس از آن کاردانو با ۴۸۶.۹ رویداد قرار دارد. رتبه‌های بعدی استاتوس (SNT) با ۳۴۷.۵ رویداد، هِدرا (HBAR) با ۳۴۴.۵۳ و چین لینک (LINK) با ۳۴۰.۴ هستند که در ردیف ۶ دارایی برترِ توسعه یافته قرار دارند.

برترین ارزهای دیجیتال در گیت هاب از نظر فعالیت توسعه‌ای‌

علاوه بر این، همان‌طور که در جدول مشخص است، کازماس (ATOM) با امتیاز توسعه ۳۲۲.۳۳ در جایگاه هفتم قرار دارد و پس از آن اینترنت کامیپوتر (ICP) با ۳۰۳ رویداد در رتبه هشتم، دیسنترالند (MANA) در رتبه نهم با ۲۸۸ رویداد و اتریوم (ETH) با امتیاز ۲۴۶.۵۷ در رتبه دهم قرار دارند.

در واقع، قرار گرفتن در میان ۱۰ رمزارز برتر از نظر فعالیت‌ توسعه‌ای در گیت هاب نشانه تمرکز مداوم این پروژه‌ها بر پیشرفت است. در همین راستا، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، این پروژه را به عنوان یک مدل ایده‌آل برای تمرکززدایی و یک «زنگ بیدارباش» برای سایر دارایی‌ها معرفی کرده است که باید آن را الگو قرار دهند.