کاهش اولین صندوق سرمایه گذاری ETF با تمرکز بر NFT در بورس نیویورک

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) با تمرکز برNFT از روز پنجشنبه در بورس نیویورک معاملات خود را آغاز کرد. این صندوق در دو روز اول معاملات خود از 24.41 دلار آمریکا با 11 درصد کاهش به 21.66 دلار آمریکا رسید.

اولین ETF متمرکز بر NFT به نام (NFTZ) پس از رونق بازار NFT در سال جاری، به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در اکوسیستم های NFT، بلاک چین و ارزهای دیجیتال قرار بگیرند. این صندوق از BITA NFT و شاخص انتخاب بلاک چین پیروی می کند.
سیلویا جابلونسکی(Sylvia Jablonski)، بنیانگذار و مدیر ارشد سرمایه گذاری Defiance ETFs، در بیانیه ای گفت: “NFT ها می توانند بزرگتر از اینترنت باشند.” در ماه اکتبر(مهر)، حجم معاملات NFT تمام وقت از 15 میلیارد دلار گذشت.
NFTZ دارای نسبت هزینه 0.65٪ است که به معنای 6.50 دلار هزینه مدیریت برای هر 1000 دلار سرمایه گذاری است. هولدینگ های برتر آن شامل شرکت سیلورگیت کپیتال، Cloudflare و شرکت کوین بیس گلوبال و… می باشند.

ETF دو روز پس از اظهارات کنگره توسط جروم پاول، رئیس فدرال رزرو و جانت یلن، وزیر خزانه داری، راه اندازی شد و نگرانی ها در مورد نوع جهش اومیکرون و تورم بالا و پایدار را منتقل کردند. NFTZ در اولین عرضه خود با کاهش 2.7 درصدی به قیمت 23.75 دلار در هر سهم بسته شد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی باشد.

منبع:forkast