95 میلیون SHIB در عرض 24 ساعت سوزانده شد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

screenshot u.today 2022.04.03 10 01 41 - 95 میلیون SHIB در عرض 24 ساعت سوزانده شد

ارتش SHIB همچنان به انتقال مقادیر کثیری از شیبا اینو به کیف پول های منهدم ادامه می دهد ، به طوری که این بار نزدیک به 100 میلیون از این رمزارز سوزانده شد.

در همین حال، نماینده اصلی توکن سوزی SHIB که طرح های بسیاری از توکن های دیگر را تشویق کرده است ، اعلام کرد که دارایی شیبا اینو خود را به فروش رسانده است و درحال خروج از کمپین SHIB است.

95 میلیون SHIB توسط این انجمن سوزانده شد

حساب توییتری @shibburn که به طور منظم داده‌های توکن سوزی SHIB را از وب‌سایت خود به اشتراک می‌گذارد، در توییتی نوشت که از صبح روز گذشته در مجموع ، ۹۵ میلیون توکن از این میم کوین را به آدرس های منهدم انتقال داده است که برای همیشه در آنجا قفل بمانند.

 

استیون کوپر(Steven Cooper)، مدیر اجرایی شرکت رمزارزی Bigger Entertainment در توییتر عنوان کرد که او و تیم Big Entertainment تا اواخر ماه اکتبر(اوایل آبان) بالغ بربک میلیارد توکن SHIB را از بین برده اند. هر دو مجموعه قصد دارند به عملیات توکن سوزی پایان دهند و کمپین توکن سوزی SHIB خود را متوقف کنند.

آقای کوپر دلیل این اقدام ناگهانی و قابل توجه را ناشی از «تحولات اخیر» دانست. اوایل سال جاری، وی در توییتی نوشت که طرح پیشنهادی او مبنی بر فروش بلیط 5 دلاری برای رویدادهای توکن سوزی زنده در یوتیوب با واکنش منفی ارتش SHIB مواجه شده و آنها شروع به دریافت اتهامات کلاهبرداری کردند.

آقای کوپر تاکید کرد که این اقدام، شوخی اول آوریل(13 فروردین) نیست. با این حال ، برخی معتقدند که این اقدام در حقیقت شوخی اول آوریل است، زیرا وب سایت این شرکت هیچ کدام از مطالب مربوط به SHIB و توکن سوزی آن را حذف نکرده است.