صرافی ارز دیجیتال در اهواز + آموزش نحوه کار کردن صرافی ها

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

صرافی ارز های دیجیتال

اگر شما هم درباره ی صرافی ارز دیجیتال سوالاتی دارید و یا می خواهید بهترین صرافی ارز دیجیتال در اهواز را بشناسید، به شما تبریک می گویم چراکه این نوشته دقیقا برای شماست.

جهت انجام خدمات صرافی ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید: 0613333504009169169224

مقدمه صرافی ارز دیجیتال در اهواز

احتمالا با ارز های دیجیتال آشنا هستید و میدانید که برای معامله ی این ارز ها باید به یک صرافی مراجعه کنید.

این صرافی ها یا یک وب سایت هستند و یا یک اپلیکیشن موبایل، در این نوشته از گروه آموزشی زرین سیگنال می خواهیم شما را بیشتر با صرافی ارز دیجیتال آشنا کنیم

 

صرافی ارز دیجیتال در اهواز

صرافی ارز دیجیتال چیست؟

این صرافی ها به مخاطبین اجازه می دهند که ارز های دیجیتال خود را به پول ملی و یا دیگر ارز های دیجیتال تبدیل کنند.

در واقع شما برای تبدیل کردن ارز های دیجیتال تان به ریال کافیست به سایت و یا اپلیکیشن این صرافی ها مراجعه کنید، در آن ثبت نام کنید و معامله ی خود را انجام دهید.

طبیعی است که زمانی که سرمایه و دارایی تان دیجیتالی است، صرافی ها نیز دیجیتالی باشند و نیازی به حضور فیزیکی شما در مکان خاصی نیست.

اگر میخواهید بهترین صرافی های ارز دیجیتال را بشناسید، کلیک کنید.

 

صرافی ارز دیجیتال در اهواز

چند وقتی هست که صحبت از بیت کوین و دیگر انواع ارز های دیجیتال در تمام شهر های ایران از جمله اهواز شنیده می شود.

شهروندان اهوازی معمولا یا خودشان در این کار فعالیت دارند و یا اطلاعات خوبی از آن دارند.

طبیعتا هر جا سخن از معامله ی ارز های دیجیتال باشد، حرف صرافی ها نیز به میان می آید؛ همین موضوع باعث شده اخیرا عبارت صرافی ارز دیجیتال در اهواز را زیادی بشنویم.

اما تا به حال به این فکر کرده اید که صرافی های ارز دیجیتال چگونه کار می کنند؟

 

نحوه کار کردن صرافی ارز دیجیتال در اهواز

صرافی های ارز دیجیتال نه تنها در اهواز بلکه در تمامی شهر ها به صورت یکسان عمل میکنند، شما دو حالت دارید : یا با خود صرافی معامله می کنید و یا با خریدار.

معامله با صرافی :

در این حالت شما ارز های دیجیتال خود را به صرافی می فروشید و یا از آن می خرید.

معامله با خریدار :

در حالت دوم ولی صرافی مانند یک واسط عمل می کند و شما را به عنوان فروشنده به خریدار متصل می کند.

در بیشتر صرافی های ارز دیجیتال در اهواز و دیگر شهر های ایران، حالت اول معامله صورت می گیرد یعنی اگر شما بخواهید ارزی را بخرید آن را از صرافی می خرید و برای فروش هم به همین شکل ارز های دیجیتال خود را به صرافی می فروشید.

ویژگی های صرافی ارز های دیجیتال

ویژگی های صرافی ارز دیجیتال

زمانی که شما در این صرافی های آنلاین ثبت نام کردید و احراز هویت خود را انجام دادید، می توانید از ویژگی ها و امکانات آن صرافی بهره مند شوید.

یکی از این ویژگی ها این است که آن صرافی می تواند برای شما مانند یک کیف پول (crypto wallet) باشد و شما ارز های دیجیتال خود را در آن کیف پول قرار دهید.

البته پیشنهاد می کنیم قبل از انجام این کار از امنیت کیف پول آن صرافی مطمن شوید.

ویژگی مهم دیگر آنها سفارش خرید و حد ضرر است که با استفاده از این ویژگی صرافی به صورت خودکار برای شما معامله و خرید و فروش می کند.

 

صرافی ارز دیجیتال متمرکز

به صورت کلی متمرکز به هر سازمانی که مدیریت دارایی های شما را بر عهده داشته باشد می گویند، مثلا زمانی که شما سرمایه خود را در بانک قرار می دهید، بانک از پول شما نگهداری میکند و برای این کار از شما مبلغی را دریافت می کند.

حال صرافی ارز دیجیتال متمرکز یعنی شما سرمایه تان را در آن صرافی ذخیره کنید و کنترل صد در صد دارایی تان را به آن صرافی بسپارید که این کار نیازمند اطمینانی هست که باید به آن صرافی داشته باشید.

 

صرافی ارز های دیجیتال متمرکز

صرافی های غیر متمرکز

البته ما به غیر از صرافی های متمرکز، صرافی های غیر متمرکز نیز داریم؛ صرافی هایی که با ایجاد یک محیط هوشمند واسطه ها را از بین می برند.

صرافی های غیر متمرکز هنوز اول راه هستند و حجم معاملات بالایی در آنها انجام نمی گیرد.

یک مزیت مهم این صرافی ها نسبت به صرافی های متمرکز، این است که آنها کنترلی بر سرمایه و دارایی تان ندارند.

به طور مثال اگر مشکل تحریم و … پیش بیاید، احتمال اینکه صرافی های متمرکز حساب شما را مسدود کنند و سرمایه تان به خطر بیافتد وجود دارد در حالیکه در صرافی های غیر متمرکز همچین چیزی رخ نمیدهد.

به شما پیشنهاد می کنیم مقاله ی صرافی غیر متمرکز چیست را نیز مطالعه کنید.

 

معامله در صرافی ارز دیجیتال در اهواز

برای کسانی که در ایران هستند و می خواهند به بازار ارز های دیجیتال وارد شوند دو راه وجود دارد : استفاده از صرافی های داخلی و یا خارجی.

با استفاده از صرافی های داخلی به راحتی می توانید با ریال خود ارز دیجیتال خریداری کنید، البته صرافی های داخلی تنها از چند ارز دیجیتال معروف مانند بیت کوین پشتیبانی می کنند.

پیشنهاد ما به کسانی که به دنبال صرافی ارز دیجیتال در اهواز هستند نیز استفاده از همین مورد است.

اما راه دیگری وجود دارد و آن استفاده از صرافی های خارجی است، اکثر این صرافی ها به دلیل تحریم به ایرانی ها اجازه افتتاح حساب نمی دهند و ما مجبوریم که برای داشتن حساب در آن صرافی ها، با روش هایی آنها را دور بزنیم؛ درست است که این راه جواب میدهد اما همیشه خطر مسدود شدن حساب وجود دارد.

شما با استفاده از visacard و mastercard و با پرداخت دلار یا یورو می توانید در این صرافی ها معامله کنید.

می توان گفت تمام صرافی ها امکان تبادل دو ارز با یکدیگر را فراهم آورده اند، مثلا شما می توانید بیت کوین را با اتریوم مبادله کنید اما تنها در برخی از صرافی می شود بیت کوین را با دلار معامله کرد.

 

نتیجه گیری صرافی ارز دیجیتال در اهواز

صرافی های ارز دیجیتال بستری را برای مردم فراهم کرده تا در آن بتوانند ارز های دیجیتال خود را خرید و فروش کنند.

بهترین گزینه برای کسانی که به دنبال صرافی ارز دیجیتال در اهواز و یا دیگر شهر های ایران هستند، استفاده از صرافی های داخلی می باشد.

شما می توانید ارز های دیجیتال خود را به خود صرافی ها بفروشید و یا به کمک صرافی ها به خریدار.

در هر صورت ما به شما پیشنهاد می کنیم برای انجام این مراحل و معامله ی ارزها با یک تیم تخصصی در تماس باشید و از تجربیات آنها استفاده کنید.

شماره تماس : 09169169224