IMG 20220424 131711 901 – افزایش درآمد سه ماهه اول Silvergate علیرغم کاهش فعالیت معاملاتی کریپتو بانک سیلورگیت – بانکی که به موسسات صنعت کریپتو اختصاص داده شده است – شاهد تقریبا سه برابر شدن درآمد سه ماهه اول خود نسبت به ارقام سال گذشته بود. با این حال، همچنین از کاهش حجم معاملات اسپات BTC و ETH نسبت به سه ماهه گذشته خبر می دهد. بر اساس گزارش سود سه ماهه اول بانک که در روز سه شنبه رونمایی شد، درآمد سهامداران عادی نسبت به سه ماهه قبل 34 درصد و نسبت به سال گذشته 94 درصد افزایش یافته است. این در حالی است که درآمد نسبت به سه ماهه گذشته و سال گذشته به ترتیب 22 و 93 درصد افزایش یافته است. دارایی های این شرکت – به ارزش 15.8 میلیارد دلار – از سال 2021 بیش از دو برابر شده است. با این حال، Silvergate تنها 142 میلیارد دلار در انتقال SEN بین صرافی‌های ارز دیجیتال و موسسات مالی در این سه ماهه تسهیل کرد. این میزان از 219 میلیارد دلار در اواخر سال 2021 و 167 میلیارد دلار نسبت به این زمان در سال گذشته کاهش یافته است. این با فقدان بیشتر علاقه تجاری در بازار کریپتو در ماه های اخیر همراه شده است. بر اساس داده‌های Coinmetrics، حجم معاملات بیت‌کوین و اتریوم در این سه‌ماهه به سختی به بیش از یک تریلیون دلار رسید که 33 درصد نسبت به فصل گذشته کاهش داشت. با این وجود، این تاثیری بر درآمد تراکنش‌های شرکت که در سه فصل گذشته نسبتاً ثابت بوده است، نداشته است. این باعث افزایش درآمد کلی شده است که بیشتر آن از درآمد بهره حاصل می شود. یکی از شرکت‌هایی که این سود را پرداخت می‌کند، MicroStrategy است که اخیراً یک وام 205 میلیون دلاری با وثیقه بیت‌کوین از Silvergate گرفته تا بیت‌کوین بیشتری بخرد. سپرده‌های ارز دیجیتال سیلورگیت نیز به طور پیوسته در حال افزایش بوده و به طور متوسط به ​​14.7 میلیارد دلار از سوی صرافی‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی رسیده است. مشتریان ارزهای دیجیتال این شرکت نیز همینطور هستند که اکنون تعداد آنها به بیش از 1500 نفر می رسد. این بانک به تازگی مسئول خرید Diem، پروژه استیبل کوین اخیراً رها شده فیس بوک، به مبلغ 182 میلیون دلار بود. این بانک به دنبال توسعه زیرساخت های استیبل کوین خود برای تحریک رشد خود است.

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • IMG 20220424 131711 901 – افزایش درآمد سه ماهه اول Silvergate علیرغم کاهش فعالیت معاملاتی کریپتو بانک سیلورگیت – بانکی که به موسسات صنعت کریپتو اختصاص داده شده است – شاهد تقریبا سه برابر شدن درآمد سه ماهه اول خود نسبت به ارقام سال گذشته بود. با این حال، همچنین از کاهش حجم معاملات اسپات BTC و ETH نسبت به سه ماهه گذشته خبر می دهد. بر اساس گزارش سود سه ماهه اول بانک که در روز سه شنبه رونمایی شد، درآمد سهامداران عادی نسبت به سه ماهه قبل 34 درصد و نسبت به سال گذشته 94 درصد افزایش یافته است. این در حالی است که درآمد نسبت به سه ماهه گذشته و سال گذشته به ترتیب 22 و 93 درصد افزایش یافته است. دارایی های این شرکت – به ارزش 15.8 میلیارد دلار – از سال 2021 بیش از دو برابر شده است. با این حال، Silvergate تنها 142 میلیارد دلار در انتقال SEN بین صرافی‌های ارز دیجیتال و موسسات مالی در این سه ماهه تسهیل کرد. این میزان از 219 میلیارد دلار در اواخر سال 2021 و 167 میلیارد دلار نسبت به این زمان در سال گذشته کاهش یافته است. این با فقدان بیشتر علاقه تجاری در بازار کریپتو در ماه های اخیر همراه شده است. بر اساس داده‌های Coinmetrics، حجم معاملات بیت‌کوین و اتریوم در این سه‌ماهه به سختی به بیش از یک تریلیون دلار رسید که 33 درصد نسبت به فصل گذشته کاهش داشت. با این وجود، این تاثیری بر درآمد تراکنش‌های شرکت که در سه فصل گذشته نسبتاً ثابت بوده است، نداشته است. این باعث افزایش درآمد کلی شده است که بیشتر آن از درآمد بهره حاصل می شود. یکی از شرکت‌هایی که این سود را پرداخت می‌کند، MicroStrategy است که اخیراً یک وام 205 میلیون دلاری با وثیقه بیت‌کوین از Silvergate گرفته تا بیت‌کوین بیشتری بخرد. سپرده‌های ارز دیجیتال سیلورگیت نیز به طور پیوسته در حال افزایش بوده و به طور متوسط به ​​14.7 میلیارد دلار از سوی صرافی‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی رسیده است. مشتریان ارزهای دیجیتال این شرکت نیز همینطور هستند که اکنون تعداد آنها به بیش از 1500 نفر می رسد. این بانک به تازگی مسئول خرید Diem، پروژه استیبل کوین اخیراً رها شده فیس بوک، به مبلغ 182 میلیون دلار بود. این بانک به دنبال توسعه زیرساخت های استیبل کوین خود برای تحریک رشد خود است.
IMG 20220424 131711 901 - افزایش درآمد سه ماهه اول Silvergate علیرغم کاهش فعالیت معاملاتی کریپتو

بانک سیلورگیت – بانکی که به موسسات صنعت کریپتو اختصاص داده شده است – شاهد تقریبا سه برابر شدن درآمد سه ماهه اول خود نسبت به ارقام سال گذشته بود. با این حال، همچنین از کاهش حجم معاملات اسپات BTC و ETH نسبت به سه ماهه گذشته خبر می دهد.

بر اساس گزارش سود سه ماهه اول بانک که در روز سه شنبه رونمایی شد، درآمد سهامداران عادی نسبت به سه ماهه قبل 34 درصد و نسبت به سال گذشته 94 درصد افزایش یافته است.

این در حالی است که درآمد نسبت به سه ماهه گذشته و سال گذشته به ترتیب 22 و 93 درصد افزایش یافته است. دارایی های این شرکت – به ارزش 15.8 میلیارد دلار – از سال 2021 بیش از دو برابر شده است.

با این حال، Silvergate تنها 142 میلیارد دلار در انتقال SEN بین صرافی‌های ارز دیجیتال و موسسات مالی در این سه ماهه تسهیل کرد. این میزان از 219 میلیارد دلار در اواخر سال 2021 و 167 میلیارد دلار نسبت به این زمان در سال گذشته کاهش یافته است.

این با فقدان بیشتر علاقه تجاری در بازار کریپتو در ماه های اخیر همراه شده است. بر اساس داده‌های Coinmetrics، حجم معاملات بیت‌کوین و اتریوم در این سه‌ماهه به سختی به بیش از یک تریلیون دلار رسید که 33 درصد نسبت به فصل گذشته کاهش داشت.

با این وجود، این تاثیری بر درآمد تراکنش‌های شرکت که در سه فصل گذشته نسبتاً ثابت بوده است، نداشته است. این باعث افزایش درآمد کلی شده است که بیشتر آن از درآمد بهره حاصل می شود.

یکی از شرکت‌هایی که این سود را پرداخت می‌کند، MicroStrategy است که اخیراً یک وام 205 میلیون دلاری با وثیقه بیت‌کوین از Silvergate گرفته تا بیت‌کوین بیشتری بخرد.
سپرده‌های ارز دیجیتال سیلورگیت نیز به طور پیوسته در حال افزایش بوده و به طور متوسط به ​​14.7 میلیارد دلار از سوی صرافی‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی رسیده است. مشتریان ارزهای دیجیتال این شرکت نیز همینطور هستند که اکنون تعداد آنها به بیش از 1500 نفر می رسد.

این بانک به تازگی مسئول خرید Diem، پروژه استیبل کوین اخیراً رها شده فیس بوک، به مبلغ 182 میلیون دلار بود. این بانک به دنبال توسعه زیرساخت های استیبل کوین خود برای تحریک رشد خود است.