آردانا با Optim Finance، رهبر دیفای کاردانو، اعلام همکاری کرد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

همانطور که در یک پست وبلاگی ​​در 9 مارس(18اسفند) اعلام شد، آردانا(Ardana) با Optim Finance همکاری کرده است .

Optim Finance به خدمات آردانا متکی خواهد بود تا جریان های درآمدی کارآمد و بهینه را برای کاربران خود تضمین کند. کاربران Optim به دارایی های پایدار با بازده بالا و تقاضا برای گسترش قابلیت های تولید بازده خود دسترسی خواهند داشت. همچنین، خزانه‌های Optim می‌توانند از اکوسیستم آردانا برای تخصیص بهینه سرمایه از طریق تجارت دارایی‌های بومی و پایدار در شبکه کاردانو استفاده کنند.

علاوه بر این، Stableswap DEX برخی از مهم‌ترین فرصت‌های بازده را تقویت می‌کند و نقش مهمی در استراتژی‌های چند مرحله‌ای Optim vault دارند. آردانا ظرفیت تولید و مبادله انواع دارایی های پایدار را فراهم می کند. Optim همچنین جریان درآمد داخلی خود را با ارائه قابلیت‌های ترکیب خودکار و اهرمی برای خزانه‌های آردانا به حداکثر می‌رساند.

به علاوه، نقدینگی Optim استراتژی‌هایی را در پروتکل آردانا ارائه می‌کند که می‌تواند با قرار دادن توکن‌های LP در ماژول تقویت پاداش آردانا (AREM) در مکانیسم استخراج نقدینگی شرکت کند. در نتیجه، پاداش‌های DANA برای خزانه‌های استراتژی Optim ظاهر می‌شود، که بیشتر برای متحد کردن هر دو جامعه در حکومت و قدرت رأی‌دهی مفید است.

قبل از راه‌اندازی، آردانا و اپتیم زیرساخت‌های اصلی را با هم آزمایش می‌کنند تا از یکپارچگی تمام و قابلیت همکاری زمانی که هر دو پروتکل فعال شوند، اطمینان حاصل کنند. یکی از نمونه‌ها Inbox NFT Optim برای تعاملات قرارداد به قرارداد و همچنین ‘scrows قابل برنامه‌ریزی’ برای اجرای استراتژی‌های چند مرحله‌ای است.

Optim Finance مجموعه ای از محصولات است که شامل Single Asset Vaults، DEX LP Vaults، Staking Ops و Lender Ops می شود. این مجموعه محصولات برای بهینه سازی تولید محصول در اکوسیستم Cardano DeFi طراحی شده اند.

از سوی دیگر، آردانا هاب استیبل کوین کاردانو است که اصول اولیه DeFi را برای راه‌اندازی و حفظ هر گونه اقتصاد در کاردانو به ارمغان می‌آورد. آردانا یک استیبل کوین با پشتوانه دارایی های زنجیره ای و همچنین یک DEX دارایی پایدار غیرمتمرکز.