ارزش کل قفل شده در اکوسیستم کاردانو به 188 میلیون دلار افزایش یافت و قله جدیدی ثبت کرد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • ارزش کل قفل شده در اکوسیستم کاردانو به 188 میلیون دلار افزایش یافت و قله جدیدی ثبت کرد
Cardanos Total Value Locked Soars by 188M to New High - ارزش کل قفل شده در اکوسیستم کاردانو به 188 میلیون دلار افزایش یافت و قله جدیدی ثبت کرد

ارزش کل قفل شده (TVL) در شبکه کاردانو از ابتدای سال به بالاترین حد خود رسیده است.

بر اساس آمارهای TVL پلتفرم DeFiLlama، ارزش کل قفل شده در پروتکل های مالی غیرمتمرکز کاردانو در 14 مارس (23 اسفند) به بالاترین حد خود یعنی بیش از 188 میلیون دلار رسیده است. زمانی که توکن های حاکمیتی سهام به ارزش گذاری بلاکچین اثبات سهام اضافه شد، این ارقام از 270 میلیون دلار نیز فراتر رفت.

از بین شش پلتفرم که به ارزش کل قفل شده در شبکه کاردانو کمک می کنند، صرافی غیرمتمرکز بازارساز خودکار SundaeSwap با 113.36 میلیون دلار در جدول پیشتاز می باشد. بعد از این لیست، صرافی غیرمتمرکز چند استخری، Minswap با کمی بیش از 71 میلیون دلار، و پس از آن پروتکل بانکی Meld، با 69.01 میلیون دلار قرار دارد. این سه برنامه دیفای فقط برنامه های اصلی در لیست چندین برنامه دیگر هستند که TVL را تشکیل می دهند.

چارلز هاسکینسون، مدیر عامل شرکت IO Global و کاردانو در پاسخ به رشد شتابان ارزش کل قفل شده در شبکه گفت که این تنها آغاز کار است. مدیران اجرایی همچنین اجازه دادند که بسیاری از برنامه های مالی غیرمتمرکز در شبکه فعالیت کنند که منتظر رویداد آینده ترکیب کننده هارد فورک (HFC) Vasil هستند.

انتظار می‌رود که ارتقای بعدی که به نام سفیر کاردانو و ریاضیدان بلغارستانی، واسیل دابوف، گرفته شده است، در ماه ژوئن (خرداد 1401) انجام شود. این بروز رسانی با ارتقای دیگری که برای ماه اکتبر (مهر 1401) برنامه ریزی شده است، ادامه خواهد داشت.

IO Global قصد دارد چندین پیشرفت مقیاس‌پذیری مانند Plutus CIP جدید، خط لوله، ذخیره‌سازی روی دیسک UTXO و Hydra را معرفی کند. این شرکت انتظار دارد این پیشرفت‌ها نرخ پردازش تراکنش‌های کاردانو را بهبود بخشد و همچنین سیستم را برای سازگاری با لیست رو به رشدی از برنامه‌های دیفای، صرافی های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند بهینه کند.