ارز دیجیتال ویکتوریا(Victoria VR) چیست؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

ارز دیجیتال ویکتوریا(VR)، یک MMORPG مبتنی بر بلاک چین در واقعیت مجازی با گرافیک واقعی ساخته شده بر روی Unreal Engine است که توسط کاربران آن ایجاد شده و متعلق به آن است. کل جهان به گونه‌ای ساخته شده است که یک پلتفرم جهانی برای همه واقعیت‌های مجازی، بازی‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز باشد و به طور جمعی یک Metaverse(یک قلمرو مجازی مشترک، اینترنت سه بعدی) ایجاد کند. در دنیای ویکتوریا(VR)، بازی‌ها، ماموریت‌ها، ماجراجویی بی‌پایان، گالری‌های مجازی و مارکت های بزرگ ویکتوریا وجود خواهد داشت که در آن‌ها می‌توانید NFT را به صورت سه بعدی مبادله کنید! علاوه بر این، کاربران برای هر یک از فعالیت های خود در دنیای VR پاداش دریافت خواهند کرد.

کاربردهای توکن ویکتوریا(VR)

کاربردهای توکن ویکتوریا(VR)

توکن‌های ویکتوریا (VR) توکن‌های کاربردی بومی هستند و تنها ارز قابل قبول در دنیای ویکتوریا VR خواهند بود. از جمله کاربردهای توکن VR می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استیکینگ

اقتصاد ویکتوریا VR به یک اقتصاد خودپایدار تبدیل خواهد شد. کسب‌ و کارهای سنتی مکان‌هایی را برای خود در Victoria VR ایجاد می‌کنند، جایی که می‌توانند کالاها و خدمات دیجیتال و دنیای واقعی خود را بفروشند و تبلیغ کنند. آنها ایجاد مدل‌های کسب‌وکار جدید و نسل جدیدی از کارآفرینان دیجیتال را امکان‌پذیر می‌سازند و موانعی را که برای ارائه کالاها و خدمات نوآورانه به جامعه جهانی ویکتوریا VR وجود دارد، از بین می‌برند. ویکتوریا جهانی VR جایی خواهد بود که مردم برای کار، استراحت و بازی یاد خواهند گرفت.

 • دائو(DAO)

دائو یک سازمان مستقل غیرمتمرکز است که ویکتوریا از طریق رای گیری مدیریت می کند. پس همه می توانند در تصمیم گیری درباره آینده ویکتوریا VR مشارکت می کنند. همه دارندگان توکن‌های VR و سرزمین‌های واقعیت مجازی، بخشی از DAO خواهند بود و حق دارند در هر رأی‌گیری درباره عملکرد ویکتوریا(VR) شرکت کنند.

 • خرید زمین های VR

 • خرید همه دارایی ها

دارایی های دیجیتال (اقلام، ساختمان ها، منابع، پوشیدنی ها، خدمات، بلیط ها، دوره ها، هنر)

 • خرید موقعیت اصلاحی

این موقعیت ها می‌تواند برای شما درآمد غیرفعال ایجاد کند که از جمله این موقعیت ها می توان به تبلیغات، حمل و نقل و اجاره اشاره کرد.

Victoria VR، معامله NFTها را با مارکت بزرگ VR به سطح بعدی ارتقا می دهد و یک NFT برای سازندگان، کلکسیونرها و معامله گران ایجاد می کند. در اصل مارکت بزرگ VR یک بازار غیرمتمرکز است که بر روی قراردادهای هوشمند کار می کند. کاربران می توانند به معنای واقعی، هر چیزی را در این بازار معامله کنند. علاوه بر این می توان کاراکترهای جدیدی را مستقیماً در مارکت بزرگ VR ایجاد کرد که قبلا هرگز ارائه نشده است.

بنیان گذاران ارز دیجیتال ویکتوریا(VR)

بنیان گذاران ارز دیجیتال ویکتوریا(VR)

ارز دیجیتال ویکتوریا VR، توسط مدیر عامل Ondřej Dobruský و Adam Bém ایجاد شد. Ondřej Dobruský یک متخصص با بیش از 16 سال تجربه در ایجاد فناوری های جدید دارد که از این 16 سال، در حدود 11 سال مدیریت مونتاژ را بر عهده داشت. Adam Bém یک کارآفرین فناوری، متخصص در زمینه بلاک چین و تبلیغ کننده فضای مجازی است. علاوه بر این، وی در زمینه امنیت سایبری نیز فعالیت کرده است.

ویژگی های ارز دیجیتال ویکتوریا؛ اولین Orion SolarFlare

Orion SolarFlare راه‌حل راه‌اندازی DeFi است که دسترسی IDO را منحصراً برای دارندگان ORN باز می‌کند. ویکتوریا اولین متاورس واقع گرایانه در فضای مجازی است که کابران می توانند از آن استفاده کنند. فضای مجازی به گونه‌ای ساخته شده است که یک پلتفرم جهانی برای همه واقعیت‌های مجازی، بازی‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز باشد و یک متاورس است که یک فضای مجازی در اینترنت سه بعدی ایجاد می کند.

در دنیای ویکتوریا VR، بازی‌ها، ماموریت‌ها، ماجراجویی بی‌پایان، گالری‌های مجازی و مارکت بزرگ VR وجود خواهد داشت که در آن‌ها می‌توانید NFTها را به صورت سه بعدی مبادله کنید. کاربران برای هر یک از فعالیت های خود در دنیای VR پاداش دریافت می کنند. Victoria VR در حال ساخت متاورس جدیدی از تعاملات چند بعدی است که در آن کاربران قادر خواهند بود به صورت تعاملی با محتوای دیجیتالی بی پایان غوطه ور شوند. متاورس ویکتوریا VR جایی خواهد بود که مردم برای کار، استراحت، یادگیری، بازی و در نهایت زندگی استفاده کنند.

Victoria VR یک DAO است که در حال رشد و گسترش است و توکن Victoria VR برای اداره آن استفاده می شود و یک اقتصاد انگیزشی بی پایان ایجاد می کند که به کاربران و سهامداران فعال پاداش می دهد. کاربران برای فعالیت‌های خود (ماموریت‌ها، بازی‌های کوچک، کاوش در جهان، ایجاد، ساختن و غیره) پاداش دریافت می‌کنند. این یک مدل Play-2-Earn بوده اما چشم انداز آینده این است که این مدل را به یک مدل Live-2-Earn تبدیل کرده و دنیایی پهناوری ایجاد کنیم که در آن افراد کار و استراحت کنند، یاد بگیرند، بازی و در نهایت زندگی کنند. توکن VR همچنین می تواند برای خرید زمین های VR استفاده شود.

علاوه بر این، می توان در ارز دیجیتال ویکتوریا VR، استیکینگ با 20% APY انجام داد. علاوه بر این، 50٪ از تمام مواردی که ویکتوریا VR برای فروش دارایی های درون بازی به دست می آورد، به استخر جوایز باز می گردد و تضمین می کند که استخر پاداش ها بی انتها است. در ادامه به بررسی برخی از این ویژگی ها می پردازیم. تا انتها با ما همراه باشید.

 • فناوری Unreal

فناوری Unreal از ویژگی های ارز دیجیتال ویکتوریا

این فناوری با استفاده از ترکیب چندین فناوری جدید صنعت ایجاد شده است که شامل: Rokoko، Blender، Houdini است. تمام فناوری های استفاده شده توسط ویکتوریا VR توسط DELL مطابق با Unreal Engine سفارشی شده است. Victoria VR یک راه حل منحصر به فرد برای اتصال همه دنیای مجازی و پلتفرم ها به یکدیگر دارد.

 • گرافیک منحصر به فرد

ارز دیجیتال ویکتوریا معتقد است که گرافیک هایی ارائه می کند که می توان با استفاده از آن جلوه های ویژه در الگوریتم های Play to earn و Tokenomics ایجاد می کند که براساس آن، به کاربران فعال در زمینه استیکینگ پاداش می دهد.

 • سیستم QUESTS

الگوریتمی که در سیستم ویکتوریا استفاده شده است، انگیزه مورد نیاز را به سازندگان اصلی آن می دهد تا انگیزه مورد نیاز برای ادامه کار داشته باشند. از جمله ویژگی های این الگوریتم می توان به سیستم مبارزه انقلابی در فضای مجازی اشاره کرد.

 • انقلاب NFT

کاربران می توانند در فضای NFT، آثار هنری دیجیتال خود را به نمایش گذاشته و بفروشند. علاوه بر این می توان NFT را به صورت ایمن در فضای بزرگ مارکت VR معامله کرد.

 • اثبات آتی

. راه حلی که ارز دیجیتال ویکتوریا VR ارائه می دهد، کاملا قابل ارتقا و مقیاس پذیر است. DAO کنترل کامل آینده ویکتوریا VR را به افرادی که در این فضای مجازی بازی می کنند، می دهد

 • بیشترین کاربرد

این ارز دیجیتال برای طیف بسیاری از کاربران در فضای معامله گری بسیار جذاب است، چرا که همراه با مشارکت های معامله کری، سرگرمی و مدل های جدید کسب و کار همراه است.

 • زمان بندی

درس گرفتن از اشتباهات دیگران، می تواند در داشتن انتخاب مناسب از فناوری های پیشرفته تر داشت.

 • توکنومیک

الگوریتم Play-2- earn، یک اقتصاد انگیزشی بی پایان به کاربران فعال پاداش می دهد.

متاورس ویکتوریا VR

متاورس ویکتوریا VR، جایی است که افراد می توانند به صورت آزادانه از امکانات زیر استفاده کنند.

 • سرگرمی
 • آموزش
 • خرید
 • کسب و کار
 • معامله گر
 • مناسبت ها
 • فعالیت های اوقات فراغت

فرصت های نامحدود زندگی جدید خود را در ویکتوریا VR کشف کنید. به عنوان مثال در مراکز همایش و خرید جستجو کرده و از حیات وحش لذت ببرید. الگوریتمی که در این ارز دیجیتال وجود دارد، ترکیبی از فرصت های با دنیای واقعی و موازی طراحی شده است.

مزایای استفاده از ویکتوریا(VR)

مزایای استفاده از ویکتوریا VR

منبع :alirezamehrabi.com