جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

افزایش فعالیت نهنگ ها در جمع آوری آلتکوین ها!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

نهنگ

به گفته ردیاب ویل استیتز (WhaleStats)، تعداد زیادی آلتکوین با قدرت خرید قوی از آدرس‌های نهنگ‌ها مواجه شدند که بیش از 10 میلیون دلار رمزارزهای مختلف به آدرس‌های خود اضافه کردند. لیست رمزارزهای خریداری شده شامل پوزیشن هایی مانند دیسنترالند (MANA)، سندباکس (SAND)، پالی گان (MATIC)، شیبا اینو (SHIB)، چین لینک (LINK) و بسیاری دیگر بود.

ظهور چنین قدرت خرید قوی در بازار نشان می دهد که نهنگ ها به احتمال زیاد وارد مرحله انباشت و خرید دارایی با قیمت پایین می شوند، زیرا آنها به بهبودی قیمت ها اعتقاد دارند.

با توجه به نمودار بیت کوین(Bitcoin) و کل ارزش بازار، بازار در واقع با ورود سرمایه در 8 مارس(17 اسفند) مواجه است، اما زیان های قبلی که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در هفته گذشته با آن مواجه بوده اند، قابل انکار نیست.

نهنگ 2 - افزایش فعالیت نهنگ ها در جمع آوری آلتکوین ها!

به لطف خرید نهنگ ها، توکن شیبا اینو به عنوان بزرگترین دارایی با ارزش دلار در آدرس نهنگ ها در بازار به جایگاه اول بازگشت. در زمان انتشار این مطلب، ارزش کل دارایی های شیبا اینو 1.6 میلیارد دلار باقی می ماند در حالی که رهبر قبلی در میان رمزارزها، اف تی ایکس توکن (FTT)، دارای 1.4 میلیارد دلار ارزش کل دارایی میباشد.

طبق نمودار TradingView شیبا اینو، رمزارزها افزایش نمی‌یابند یا هیچ نوع حرکت نوسانی مثبتی را نشان نمی‌دهند، که نشان می‌دهد افزایش ارزش هولدینگ تنها به دلیل خرید نهنگ‌ها ایجاد می‌شود.

سایر آلتکوین های لیست مانند SAND نیز با رشد 2 درصدی در 24 ساعت گذشته، عملکرد غیرعادی در بازار نشان نمی دهند. SAND، SHIB و MATIC همگی نشانه‌هایی از بهبود را نشان می‌دهند، اما حتی نیمی از ارزش قبلی را به دست نیاورده اند.

طبق داده‌های ارائه‌شده، Chainlink یکی از فعال‌ترین آلت‌کوین‌هایی است که در میان نهنگ‌ها خریداری می‌شود، اما هیچ نشانه‌ای از بهبودی بزرگ نشان نمی‌دهد و با روند نزولی مشابه با سایر ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.