افزایش 3 میلیارد دلاری مارکت کپ ترا (LUNA) در 24 ساعت گذشته

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

2022 03 14 16 05 03 Terra LUNA Capitalization Increases by 3 Billion in Last 24 Hours - افزایش 3 میلیارد دلاری مارکت کپ ترا (LUNA) در 24 ساعت گذشته

طبق گزارش CoinMarketCap، پس از بهبود بازار ارزهای دیجیتال و تصمیم آینده فدرال رزرو، که انتظار می‌رود باعث افزایش نوسانات در بازار شود، مارکت کپ ترا (LUNA) اخیراً تقریباً ۳ میلیارد دلار افزایش یافته است.

همانطور که نمودار یکی از بزرگترین رقبای اتریوم نشان می دهد، LUNA در حال حاضر برخلاف بیشتر بازار ارزهای دیجیتال در یک روند صعودی شدید حرکت می کند. در ۱۷ روز گذشته، LUNA بیش از ۶۴ درصد به قیمت خود افزوده است، در حالی که اتریوم در مدت مشابه حدود ۱۵ درصد افت کرده است.

2022 03 14 16 06 13 Terra LUNA Capitalization Increases by 3 Billion in Last 24 Hours - افزایش 3 میلیارد دلاری مارکت کپ ترا (LUNA) در 24 ساعت گذشته

هم سود در معاملات این رمزارز و هم پس‌زمینه فاندامنتالی آن، دلیل روند صعودی شدید LUNA را توضیح می‌دهد. نسخه wrapped این رمزارز که سرمایه گذاران در شبکه های مختلف مانند اتریوم را در معرض خود قرار می دهد نشان می دهد که معاملات ترا برای سرمایه گذاران لذت بخش تر از دارایی های مشابه به نظر می رسد.

پیشینه فاندامنتالی پروژه
ترا یک پروتکل بلاک چین است که از استیبل کوین‌های ثابت فیات برای اکوسیستم پرداخت خود استفاده می‌کند. در حال حاضر انواع مختلفی از استیبل کوین‌های متصل به دلار آمریکا، وون کره جنوبی، توگریک مغولی و غیره را ارائه می‌دهد.

LUNA نیز به عنوان رمزارز بومی برای شبکه عمل می کند، که به هولدرها اجازه می دهد تا به پیشنهادات شبکه رای دهند، که به آن قابلیت های اضافی و موارد استفاده جدید می دهد.

یکی دیگر از دلایل رشد این رمزارز می تواند به افزایش تقاضا برای استیبل کوین ها مرتبط باشد، زیرا اکثر سرمایه گذاران در بازار به طور فعال وجوه دیجیتال خود را از صرافی های متمرکز خارج می کنند و آنها را در کیف پول های خصوصی یا DEX قرار می دهند.