انقلابی دیگر در دنیای وب ۳: معرفی نام کاربری جهانی توسط شیبا اینو!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • انقلابی دیگر در دنیای وب ۳: معرفی نام کاربری جهانی توسط شیبا اینو!

شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو، با معرفی توکن‌های نام SHIB (SHIB Name Tokens با پسوند *shib)، به دنبال ایجاد یک تغییر انقلابی در دنیای ارزهای دیجیتال است.

به گفته کوساما، این توکن‌ها می‌توانند شکل جدیدی از هویت دیجیتال را در دنیای رمزارزها ارائه دهند. کوساما در اظهارات اخیر خود، از پیچیدگی فعلی آدرس‌های رمزارزی انتقاد کرد و یک جایگزین کاربرپسندتر را پیشنهاد کرد که می‌تواند به طور قابل‌توجهی، تراکنش‌ها را برای کاربران عادی ساده‌تر کند.

او گفت:

آدرس‌های طولانی و پیچیده کیف پول‌ها برای کاربر معمولی معنی ندارند و زمان آن رسیده که چیز ساده‌تری داشته باشیم.

به عنوان بخشی از تلاش مشترک با شرکت D۳ Global، کوساما بر اهمیت معرفی توکن‌های نام SHIB، که قرار است به عنوان نام‌های کاربری چند زنجیره‌ای و چند پلتفرمی عمل کنند، تاکید کرد.

به گفته توسعه‌دهنده شیبا، این رویکرد نوآورانه می‌تواند فرآیند تراکنش بین بلاکچین‌های مختلف را ساده‌تر کند و به طور بالقوه مشکل بزرگی را که کاربران به دلیل آدرس‌های طولانی و پیچیده کیف پول‌های رمزارزی با آن مواجه هستند، حل نماید.

به این ترتیب، با استفاده از توکن‌های نام SHIB، ارسال و دریافت دارایی‌های دیجیتال می‌تواند به آسانی ارسال یک ایمیل باشد. پسوند *shib همچنین می‌تواند به عنوان یک ابزار با کاربرد گسترده‌تر در دنیای وب ۳ عمل کند.

در واقع، این توکن‌ها را می‌توان به عنوان یک نام کاربری جهانی برای پلتفرم‌های مختلف، از جمله برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps)، بازی‌ها، پروتکل‌های دیفای و حتی رسانه‌های اجتماعی، استفاده کرد.

در کل، هدف این است که توکن‌های نام SHIB به عنوان یک هویت منحصربه‌فرد در سراسر این پلتفرم‌ها عمل کرده و در نتیجه، یک تجربه منسجم‌تر و کاربرپسندتر ایجاد شود.