اگر بیت کوین بتواند 49 هزار دلار را حفظ کند، باید در انتظار یک کلوز هفتگی “فوق العاده” باشیم – 6 شهریور

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • تحلیل
  • بیت کوین
  • اگر بیت کوین بتواند 49 هزار دلار را حفظ کند، باید در انتظار یک کلوز هفتگی “فوق العاده” باشیم – 6 شهریور

بیت کوین در ۲۸ آگوست (۶ شهریور)، پس از آنکه فدرال رزرو ایالات متحده قیمت را به سمت یک مقاومت حیاتی هل داد، توانست ۴۹،۰۰۰ دلار را نگه دارد.

همه نگاه ها به ۴۹،۳۰۰ دلار در نمودار هفتگی است
داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، استراحتی را برای بیت کوین در سطوح بالاتر، پس از شکستن مقاومت ۴۹،۰۰۰ دلار در اواخر روز جمعه نشان دادند.

در پایان هفته کاری، واکنش های مثبتی به اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در مورد کاهش خرید دارایی ها و همچنین اظهارات مربوط به تورم مشاهده شد.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، قیمت سهام به بالاترین حد خود رسید و دلار آمریکا تضعیف شد، بیت کوین نیز از این فرصت استفاده کرد و ۱۵۰۰ دلار در کمتر از یک ساعت افزایش یافت.

با صحبت از یک حرکت ناگهانی و جدید صعودی در بازارهای رمزارزی، خلق و خوی افراد در تعطیلات آخر هفته تقریبا نزولی نبود.

معامله گر و تحلیلگر Rekt Capital به طور خلاصه می گوید: “اگر بیت کوین بتواند تا پایان هفته بالای سطح ۴۹،۰۰۰ دلار باقی بماند… خود را برای یک کلوز هفتگی خارق العاده آماده می کند.”

این کلوز هفتگی در زمان نگارش این مقاله شانس خوبی را برای شکستن آخرین حرکت بیت کوین در ۴۹،۳۰۰ دلار دارد.

این امر همچنین بیت کوین را در یک پنجره کوچک دو ماهه قرار می دهد که در آن، اوایل امسال، نمودار هفتگی بالای ۴۹،۰۰۰ دلار بسته شد.

رایان کانترینگ کلارک (Ryan Cantering Clark)، تحلیل گر محبوب توییتر افزود: “باید کاملاً آشکار شود که بیت کوین به کجا می رود.”

نگاهی به سطوح خرید و فروش در صرافی بایننس در همان روز نشان داد که یک خط حمایت به آرامی در محدوده ۴۸،۸۰۰ دلار ایجاد شده و با فروشندگان در کمی پایین تر از ۵۰،۰۰۰ دلار مقابله می کند.

روند صعودی کاردانو، دوباره با بیدار شدن آلت کوین ها آغاز می شود
در همین حال، آلت کوین ها بیشتر از تقویت مجدد بیت کوین سود می برد.

به استثنای ثبات بایننس کوین (BNB)، ده ارز دیجیتال برتر بر اساس مارکت کپ همگی شاهد رشد ۲۴ ساعته خوبی بودند.

گاوهای کاردانو پیشرو بودند و ADA با یک رشد تقریبا ۱۰ درصدی به ۲/۸۵ دلار رسید و پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخی خود، مقداری ریزش داشت. سولانا (SOL) پس از ثبت رکورد تاریخی خود، همچنان به صعود ادامه می دهد.

اتریوم (ETH) در ۳،۲۴۰ دلار قرار داشت که نسبت به هفته گذشته ۱/۵ درصد کاهش یافته است.