باب دیلن به عنوان شریک سونی و یونیورسال با پلتفرم Snowcrash NFT همکاری میکند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • باب دیلن به عنوان شریک سونی و یونیورسال با پلتفرم Snowcrash NFT همکاری میکند
7f1feba950ecd96abf3aa38d76a15053 - باب دیلن به عنوان شریک سونی و یونیورسال با پلتفرم Snowcrash NFT همکاری میکند

اسنوکرش(Snowcrash) بازار NFT مستقر در Solana اعلام کرده است که Sony Music و Universal Music Group ، دو شرکت بزرگ موسیقی در جهان، رسما با پلتفرم همکاری میکنند.
این دو لیبل موسیقی، مجموعه‌های NFT باب دیلن(Bob Dylan) و مایلز دیویس(Miles Davis) را در اواخر امسال منتشر خواهند کرد. جسی دیلن، که احتمالاً تصادفاً پسر باب دیلن نیست، یکی از بنیانگذاران بازار اسنوکرش است که نام خود را از رمان علمی تخیلی نیل استفنسون در سال 1992 که اصطلاح متاورس را نیز ابداع کرد، می‌گیرد.
باب دیلن سرمایه گذاری بزرگی برای هر دو لیبل است: UMG در سال 2020(1399) حدود 400 میلیون دلار برای کاتالوگ آهنگ های خود هزینه کرد، در حالی که سونی حقوق موسیقی ضبط شده او را به قیمت بیش از 150 میلیون دلار در سال گذشته خریداری کرد.
Snowcrash با بازارهای NFT موجود مبتنی بر Solana مانند MagicEden و Solanart، دو صرافی پیشرو از نظر حجم معاملات در زنجیره رقابت خواهد کرد.

Snowcrash همچنین یک سرمایه گذاری مشترک با صرافی ارزهای دیجیتال FTX دارد و شریک استراتژیک Solana Labs است.
صنعت موسیقی به طور گسترده‌تر به NFT به عنوان راهی برای کسب درآمد بیشتر از محتوا و ایجاد جوامع منحصربه‌فرد علاقه شدیدی نشان داده است و هنرمندان محبوبی مانند Nas، Steve Aoki و Kings of Leon هر کدام میلیون‌ها دلار از فروش NFT به دست آورده‌اند.