بازی برای کسب درآمد و حامیان جدید MonkeyBall،متاورس ورزشی

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

مانکی بال(MonkeyBall)، یک بازی فوتبال نوبتی از نوع بازی برای کسب درآمد، مبتنی بر Solana، سه نام بزرگ را به لیست حامیان خود اضافه کرده است. Alameda Research، DRIVE by Draftkings، Rainfall Ventures، صرافی Gate.io و YGG با شهرت خوبی که دارند ارزش قابل توجهی به این پلتفرم بازی اضافه خواهند کرد .

DRIVE by Draftkings که اولین کار خود را به صورت دوره ای انجام می دهد، به عنوان یک کسب و کار چند مرحله ای عمل می کند که در Entertainment(سرگرمی) و SportsTech سرمایه گذاری می کند. هدف آن کمک به رسیدن به مرزهای بعدی با حمایت کامل از بنیانگذاران و تیم های دارای فناوری ها و محصولات پیشرفته است.

DRIVE با داشتن یک تیم بسیار آموزش دیده و با تجربه و مجموعه گسترده ای از شبکه ها در صنعت رسانه و ورزش، یکی از منابع استراتژیک برتر برای سرمایه گذاری ریسک پذیر در سرگرمی های ورزشی و SportsTech بوده است.

علاوه بر این، تیم مدیریت MonkeyBall بیان می کند که آنها اولین توکن را به DRIVE توسط Draftkings ارائه خواهند کرد و دومی از انتخاب شدن خرسند است.

به همین ترتیب، DRIVE by Draftkings قبلاً در بازی Papaya، Cardless، Evaluate و Whoop سرمایه گذاری کرده است. با تجربه و تخصص خود در صنعت بازی، MonkeyBall قرار است نسل بعدی Metaverse ورزش های الکترونیکی باشد.

علاوه بر این، MonkeyBall ترکیبی با تم میمون از Final Fantasy و FIFA Street است که با دسکتاپ و موبایل قابل بازی است. گیمرها می توانند با برنده شدن یا عقب نشینی و لذت بردن از مسابقات دیگر کاربران، توکن دریافت کنند. تجربه بازی با ارزش تولید بالایی دارد و در حال حاضر در Unity در حال توسعه است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی‌باشد.

منبع:coinquora