برنامه‌نویس Shiba Inu هشدار کلاهبرداری صادر می‌ کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

IMG 20220423 105334 839 - برنامه‌نویس Shiba Inu هشدار کلاهبرداری صادر می‌ کند

یکی از توسعه دهندگان پیشرو شیبا اینو، Kaal Dhairya در یک پست وبلاگی جدیدی هشداری در مورد عوامل کلاهبرداری صادر کرده است که سعی می کنند “Shiba Inu: Deployer” را جعل کنند.

Dhairya قراردادی را شناسایی کرده است که برای انتشار رویدادهای مخرب طراحی شده بود و اطلاعات مربوط به فرستنده و گیرنده واقعی را مخفی می کند. به این ترتیب، این امکان را فراهم کرد تا ارز دیجیتال را به کیف پول های معروف مرتبط کنیم.

توسعه دهنده می گوید که چنین ترفندی می تواند برای بازاریابی هوشمندانه یا برای کلاهبرداری از قربانیان احتمالی استفاده شود. کلاهبرداران به طور مکرر از عملکرد تأیید ERC20 برای سرقت پول از سایر کاربران با کمک توکن های ساختگی سوء استفاده می کنند.

در پست وبلاگ فوق الذکر، Dhairya از کاربران Shiba Inu خواسته است تا اطلاعیه های رسمی را پیگیری کنند تا قربانی کلاهبرداری های مشکوک نشوند.

پس از اینکه شیبا اینو در سال گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرد، کلاهبرداران زیادی سعی کردند از محبوبیت آن بهره ببرند. نوامبر گذشته، تیم توسعه دهندگانی که در پشت توکن میم وایرال قرار داشتند، به سرمایه گذاران هشدار دادند که هدف کلاهبرداران قرار می گیرند. آنها تاکید کردند که تیم هیچ هدایا یا ایردراپی ارائه نمی دهد، به همین دلیل است که چنین پیشنهادهایی یک علامت خطر بزرگ است.

در ماه فوریه(بهمن)، شرکت امنیتی بلاک چین PeckShield یک توکن جعلی Shiba Inu را شناسایی کرد که ظاهراً بر روی بلاک چین Tron صادر شده بود. رمزارز ساختگی یک کلاهبرداری هانی پات بود، به این معنی که قرارداد هوشمند آن دارای مکانیزمی بود که خریداران را از فروش منع می کرد.