برنامه نویس برتر، مت همیلتون ریپل را ترک می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 03 17 at 10 24 37 AdobeStock 258347660.webp WEBP Image 800 × 450 pixels - برنامه نویس برتر، مت همیلتون ریپل را ترک می کند

مت همیلتون (Matt Hamilton)، مدیر روابط توسعه دهندگان ریپل، بر اساس پست وبلاگ اخیرش، شرکت را ترک کرده است. همیلتون می گوید که سال 2021 به دلیل مشکلات روحی و روانی همسرش برای او شخصا “سال سختی” بوده است. او پس از اینکه متوجه شد نمیتواند روی چند کار بطور همزمان تمرکز کند، استعفا داد تا روی خانواده اش تمرکز کند.

همیلتون که قبلاً برای غول های فناوری مانند IBM و HP کار کرده است، ژانویه گذشته (دی-بهمن1399) به Ripple پیوست تا روی توسعه اکوسیستم XRP کار کند. در طول فعالیت نسبتاً کوتاه خود در این شرکت، او در راه اندازی برنامه XRP Ledger Grants، میزبانی کانال های RippleXDev در Twitch و Discord و سازماندهی هکاتون های XRPL مشارکت داشته است. او همچنین در کنفرانس های مختلف فناوری و رویدادهای دیگر سخنرانی کرده است.

این توسعه دهنده باتجربه می گوید که از ریپل به خاطر حمایتی که شرکت از او ارائه کرده است، “چه در سطح شخصی و چه در سطح حرفه ای” سپاسگزار است. علیرغم ترک شغل، همیلتون می‌گوید که عضو فعال جامعه XRP باقی خواهد ماند.

حمایت از توسعه دهندگان

در اخبار دیگر، طبق گزارش اخیر The Information، ریپل قصد دارد 1 میلیارد توکن XRP را در دهه‌های آینده به توسعه‌دهندگان بدهد. هدف این برنامه ایجاد انگیزه برای ایجاد پروژه های جدید در اکوسیستم XRP است.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، این رمزارز در حال حاضر با قیمت 0.79 دلار معامله می شود. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، ارزش ریپل اخیراً پس از خرید سهام شرکت به 15 میلیارد دلار رسیده است.