بنیانگذار Terra قصد دارد 10 میلیارد دلار بیت کوین برای ذخیره جمع آوری کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • بنیانگذار Terra قصد دارد 10 میلیارد دلار بیت کوین برای ذخیره جمع آوری کند
2222222222 1 - بنیانگذار Terra قصد دارد 10 میلیارد دلار بیت کوین برای ذخیره جمع آوری کند

بنیانگذار Terraform Labs (TFL) یعنی دو کوون( Do Kwon )برنامه هایی را برای جمع آوری 10 میلیارد دلار بیت کوین (BTC) برای افزودن به ذخایر استیبل کوین پروژه ترسیم کرده است.
Terra یک پلتفرم غیرمتمرکز بلاک چین است که در استخراج استیبل کوین تخصص دارد. Terra USD یک استیبل کوین الگوریتمی است که با ارزش دلار ایالات متحده پیوند خورده است که با ارزش USD تا حدودی از طریق مقدار معادل توکن بومی آن LUNA حفظ می شود.
جزئیات خاص در این مرحله پراکنده است، با این حال Kwon از طریق توییتر در 14 مارس(23 اسفند) اشاره کرد که Terra دارایی بومی خود LUNA را برای ایجاد ذخایر خود نمی فروشد و اطلاعات بیشتری به زودی ارائه می شود.
Kwon همچنین به شدت تاکید کرد که استیبل کوین TerraUSD (UST) با پشتوانه 10 میلیارد دلاری به اضافه ذخایر بیت کوین، «دوران پولی جدیدی از استاندارد بیت کوین را باز خواهد کرد».

کوین تلگراف با کوون تماس گرفت تا ببیند آیا برنامه ها از قبل در حال حرکت بوده اند یا این که فقط ایده ای بود که در این مرحله مطرح شده بود، و بنیانگذار به سادگی پاسخ داد:
من تفاوت را درک نمی کنم، ما در حال خرید بیت کوین هستیم.
هنگامی که کاربران در توییتر از کوون پرسیدند که از ذخایر بیت کوین برای چه چیزی استفاده می شود، او پاسخ داد که این وجوه برای بازخرید کوتاه مدت UST و برای ذخیره غیرمتمرکز فارکس استفاده خواهد شد.