جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

به گفته بنجامین کاون، تحلیلگر کریپتو، احتمالا بیت کوین در کف قیمتی می باشد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • به گفته بنجامین کاون، تحلیلگر کریپتو، احتمالا بیت کوین در کف قیمتی می باشد

بنجامین کاون (Benjamin Cowen)، تحلیلگر کریپتو، می‌گوید علیرغم آنچه که بسیاری از معامله‌گران می‌گویند قیمت نسبتا نزولی است، اما احتمال زیادی وجود دارد که بیت‌کوین درحال حاضر به پایین‌ترین حد خود رسیده باشد. در یک جلسه استراتژی جدید، کاون به 678000 دنبال کننده یوتیوب خود می گوید که قیمت گذاری بیت کوین با دارایی هایی غیر از دلار آمریکا گاهی اوقات می تواند باعث معلوم شدن این امر شود.

این تحلیلگر به جای اینکه به بیت کوین بر حسب دلار آمریکا نگاه کند، با استفاده از شاخص S&P 500 به این رمزارز در بازار سهام نگاه می کند. طبق گفته کاون، بیت کوین در حال حاضر در هنگام مچ شدن در برابر S&P 500 به حمایت بحرانی رسیده است.

اما اگر به بیت کوین در برابر بازار سهام نگاه کنید، ما در واقع در حال آزمایش آن سطوح هستیم. ما در واقع در حال آزمایش سطوحی هستیم که در ماه سپتامبر (شهریور) آزمایش کردیم. بنابراین، برخی از مردم اینجا نشسته‌اند و منتظرند که بگویند “خوب، باید به این سطح برگردیم” و ممکن است حق با شما باشد. زیرا امکان بازگشت به 40000 دلار هنوز وجود دارد.

با سرمایه گذاری به طور کلی هر چیزی ممکن است. همه مدل ها ممکن است اشتباه باشند. برخی میتواند مفید واقع شود، من نمی دانم فردا چه اتفاقی می افتد. بیت کوین فردا تا 40000 دلار پایین می رود و یا به 55000 دلار می رسد. آنچه در این تحلیل جالب است این است که ما در واقع در حال آزمایش سطوحی هستیم که در سپتامبر (شهریور) بودیم.