بیبی دوج برای بزرگ‌ترین توکن‌سوزی تاریخ آماده می‌شود!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

به نظر می‌رسد که تیم توسعه‌دهنده بیبی دوج (BabyDoge) به دنبال راه‌حلی برای افزایش امنیت و یکپارچگی پلتفرم خود بوده و برای این منظور، پیشنهاد سوزاندن ۱۰۰ کوادریلیون توکن BabyDoge را مطرح کرده است.
به گزارش رمزارز نیوز، تیم بیبی دوج در یک نظرسنجی توییتری، طرح سوزاندن ۱۰۰ کوادریلیون BabyDoge در پروتکل اتریوم و در نتیجه، کاهش تورم این توکن را پیشنهاد کرده است. اعتقاد بر این است که این استراتژی باعث می‌شود که کارمزدهای تراکنش روی پروتکل به شدت کاهش یابد و به صفر نزدیک شود.
در این بیانیه توضیح داده شده که ۱۰۰ کوادریلیون توکن BabyDoge که قرار است سوزانده شوند، از زمان راه‌اندازی آن بر روی اتریوم غیرفعال بوده‌اند و پیشنهاد سوزاندن آنها، ریسک بهره‌برداری بالقوه مرتبط با آنها را کاهش می‌دهد.

طرح پیشنهادی توسط تیم بیبی دوج تا زمان نگارش این خبر (که نزدیک به ۳ ساعت تا پایان نظرسنجی پایان مانده)، ۲۲,۵۴۷ رای دریافت کرده که بر اساس آن، ۹۵ درصد از شرکت‌کنندگان موافق این توکن‌سوزی بوده و ۵ درصد دیگر درخواست کرده‌اند که همه چیز به همان شکلی که هست، باقی بماند.
البته لازم به ذکر است که این رای‌گیری هنوز غیررسمی است، ولی تیم بیبی دوج قول داده که در صورت حمایت گسترده از سوی اعضای جامعه، یک پیشنهاد رسمی را هم پیش‌نویس کند و به رای بگذارد.
سوزاندن توکن‌ها در بین میم کوین‌ها موضوع جدیدی نیست. برای مثال، شیبا اینو (SHIB)، دومین میم کوین برتر بازار هم میلیون‌ها توکن خود را به طور منظم می‌سوزاند. با این وجود، تیم بیبی دوج معتقد است که احتمال بسیار زیادی وجود دارد که این رویداد، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای توکن‌سوزی در تاریخ ثبت شود.