جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بیت مین می‌گوید که ماینر جدید با خنک‌کننده مایع، بهترین بازدهی را دارد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • بیت مین می‌گوید که ماینر جدید با خنک‌کننده مایع، بهترین بازدهی را دارد

بیت مین(Bitmain)، بزرگترین سازنده دستگاههای ماینینگ کریپتو در جهان، یک دستگاه استخراج با خنک‌کننده مایعِ جدید را عرضه کرد که بهترین بازدهی انرژی را در بین تمام مدل‌های این شرکت دارد.

 

بر اساس وب سایت بیت مین Antminer S19 XP Hyd جدید، دارای 255 تراهش بر ثانیه (TH/s) قدرت محاسباتی با 20.8 ژول در هر تراهش (J/T) بازدهی انرژی است که با 5304 وات کار می کند.

 

به گفته این سایت، قیمت آنها کمتر از 20000 دلار به ازای هر واحد است و در سه ماهه اول سال 2023 ارسال خواهند شد.

 

بازدهی انرژی آن تقریباً از بهترین مدلهای قبلی Bitmain یعنی Antminer S19 XP که تا 21.5 J/T انرژی مصرف می کند و با قیمت 11620 دلار به قدرت 140 TH/s می رسد و Whatsminer M30S++ رقیب،متعلق به MicroBT که 112 TH/s قدرت محاسباتی را با بازده 31 J/TH به ارمغان می آورد.

 

دستگاههای خنک کننده هیدرولیکی برای استفاده در کانتینرهای خود Bitmain طراحی شده اند. خنک کننده مایع روشی برای استفاده از مایعی مانند خنک کننده ای است که از لوله ها عبور می کند تا گرما را از دستگاه خارج کند.

 

این شرکت همچنین یک کانتینر جدید به نام ANTSPACE HK3 را معرفی کرد که برای 210 ماشین ماینینگ مناسب است و 1 مگاوات برق مصرف می کند.

 

در ژانویه(دی)، بیت مین Antminer S19 Pro+ Hyd را معرفی کرد، اولین دستگاه خود با خنک کننده مایع که تا 198 TH/s قدرت را با بازذه 27.5 J/T ارائه می‌داد.