تحلیلگری که افزایش قیمت اتریوم را پیش بینی کرده بود منتظر جهش بایننس کوین است!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • تحلیلگری که افزایش قیمت اتریوم را پیش بینی کرده بود منتظر جهش بایننس کوین است!

یکی از برجسته ترین تحلیل‌گران و معامله‌گران حوزه ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌کند که دو مورد از بزرگترین دارایی‌های رمزنگاری شده بازار برای افزایش قیمت آماده هستند.

این تحلیلگر که با نام مستعار Smart Contracter شناخته می شود، به 180200 دنبال کننده خود در توییتر می گوید که ارزش اتریوم، این پلتفرم قراردادهای هوشمند پیشرو، قرار است به زودی در برابر بیت کوین (ETH/BTC) رکورد جدید را ثبت کند.

طبق نموداری که Smart Contracter به اشتراک گذاشته است، این جفت ارز می تواند مقاومت مورب خود را کاهش دهد و به بالای 0.14 BTC  ( معادل 8913 دلار) برسد؛ این همان سطحی است که آخرین بار در آخرین مرحله چرخه صعودی سال 2017 به آن رسیده بود.

جالب است که بدایند اواخر ماه گذشته، این تحلیلگر محبوب پیش‌بینی کرده بود که اتریوم به قیمت 10000 دلار خواهد رسید و گفت که جفت ارز ETH/BTC الگوی بزرگ سر و شانه معکوس را شکسته است؛ این الگوی تکنیکال عموماً شروع یک روند صعودی قدرتمند را نشان می‌دهد.

وی در مورد بایننس کوین (BNB) هم دیدگاهی مشابه داشته و می‌گوید که توکن نظارتی صرافی جهانی بایننس همچنان در مسیر ثبت رکوردی جدید (ATH) بالای تراز 800 دلار قرار گرفته است.

“BNB هنوز هم شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد، به عقیده من ATH هنوز 100% روی میز است.”

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی‌باشد.

منبع: dailyhodl