جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تحلیل تکنیکال اکسی اینفینیتی(AXS)؛ شنبه 18 دی

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

رمزارز اکسی اینفینیتی(AXS) ممکن است برای چند روز در محدوده قیمت ثابتی حرکت کند تا جهت بعدی خود را مشخص کند. این آلت کوین در سطح 70 دلاری، مورد حمایت قرار گرفته است اما حال باید دید که حمایت مورد نیاز AXS از این ناحیه حاصل خواهد شد ویا خیر؟

فاصله بین ساختار کندل های روزانه و Tenkan Sen که به خط برگشت معروف است ، می تواند به طور موقت روند نزولی قیمت اکسی اینفینیتی را محدود کنند و از سرگیری روند نزولی را به تاخیر بیاندازد. انتظار می رود که محدوده قیمتی 65 دلار الی 50 دلار، به عنوان ناحیه حمایتی بعدی AXS عمل کند.

ناحیه 50 دلاری به چند دلیل حائز اهمیت است: اول اینکه ، به عنوان یک سطح روان شناختی عمل می کند. دوم، نود حاصل از حجم معاملات بالا ، بین ناحیه 45 دلار الی 50 دلار قرار دارد. سوم، سطح اصلاحی فیبوناچی (38.2٪) در 46 دلار در نزدیکی آن قرار دارد. در صورت کاهش اکسی اینفینیتی به زیر سطح 65 دلاری ، ناحیه حمایت 50 دلاری مطمئنا از هرگونه روند خرسی بعدی جلوگیری خواهد کرد.

نمودار روزانه ایچیموکو AXS/USDT

گاوهای اکسی اینفینیتی برای ازسرگیری روند صعودی ، ملزم به بستن کندلی روزانه در بالای Kijun-Sen در 95 دلار ، هستند تا هر گونه روند خرسی ممکن باطل شود.

برچسب ها : #ارزدیجیتال       اکسی اینفینیتی(AXS)