تحلیل تکنیکال چین لینک؛ یک شنبه 1 اسفند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

چین لینک از ژوئن 2021 (دی 99) تاکنون در بازه محدود 35.5 تا 13.45 دلار معامله شده است. در حالی که در تایم فریم های پایین‌تر فرصت های خرید و فروش خوبی در اختیار معامله گران قرار دارد ولی در بازه‌های زمانی طولانی‌تر فرصت‌های خرید زیادی وجود ندارد. در عوض، مناطق 28 دلاری و 19 دلاری به عنوان نقاطی مناسب برای فروش این ارز عمل کرده اند.

در اوایل ماه دسامبر (اواسط آذر)، در حدود تراز 18.9 دلار شاهد پیدایش یک منطقه تقاضای خوب بودیم. این اتفاق با آغاز یک حرکت صعودی ناگهانی تا مرز 28 دلار همراه شد. ولی در اواسط ژانویه (اواخر دی)، خرس‌ها مجبور شدند به سمت پایین‌ترین سطح بازه مذکور یعنی 13.5 دلار حرکت کنند.

چارت لینک - تحلیل تکنیکال چین لینک؛ یک شنبه 1 اسفند

در زمان نگارش این مطلب، LINK با افت 5.79 درصد در تایم فریم روزانه، با قیمت 14.62 دلار و در منطقه عرضه معامله می شود. وجود مقاومت مهم 19 دلاری در منطقه تقاضای قبلی به عنوان یک مانع مهم از افزایش قیمت جلوگیری می کند. قبل از آن، یک مقاومت جزئی در حدود تراز 16 دلار پیش روی گاوها قرار می گیرد. ولی در صورت افت بیشتر قیمت LINK و لمس پایین ترین سطح قبلی در حدود 13 دلار، معامله گران می توانند از آن به عنوان یک فرصت خرید بلندمدت عالی استفاده کنند.

در نمودار روزانه، RSI پایین تر از خط میانی و روی سطح 38 قرار دارد و اندیکاتور MACD در ناحیه نزولی حرکت می کند.