جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تحلیل تکنیکال کاردانو(ADA)؛ یک شنبه ۱ اسفند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

رمزارز کاردانو(ADA) به موجب رشد ۲۵ درصدی آن در ظرف یک هفته، در ۸ فوریه(۱۹ بهمن) به سقف کوتاه مدت ۱.۲۶ دلاری رسید. این روند صعودی با بن بست رو به رو شد و در نتیجه ،منجر به اصلاح شدید قیمت به 1.01 دلار و سطوح قیمتی پایین‌تر شد.  از این طریق ، نقدینگی لازم جمع آوری شده و ADA برای تغییر روند خود آماده به نظر میرسد.

بنابراین، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که خریداران کاردانو طی روزهای آینده  به بازار  برگردند. به رغم اینکه مقاومت 1.10 دلاری ممکن است با  روند صعودی حاصل شده مقابله کند اما ADA در نهایت به احتمال زیاد میتواند از آن عبور کند.

سطح 1.20 دلاری ، در ژانویه(دی-بهمن) نقش حائز اهمیتی را در رساندن ADA به سقف بالاتر  ایفا کرد. همچنین این سطح ، یک مقاومت هفتگی محسوب می شود.  از این رو، ADA احتمالاً این سطح را مورد امتحان قرار خواهد داد تا به یک سقف محلی دست باید. در مجموع ، ADA به میزان ۲۰ درصد رشد میکند.

Screenshot 20220220 083523 Chrome 300x174 - تحلیل تکنیکال کاردانو(ADA)؛ یک شنبه ۱ اسفند
نمودار چهار ساعته جفت ارز ADA/USDT

علیرغم اینکه شرایط برای صعود کاردانو مساعد به نظر میرسد ، اما هر گونه سقوط فوری بیت کوین که منجر شود کاردانو با کندلی چهار ساعته زیر کف نوسانی ۲۴  ژانویه(۴ بهمن) در 0.951 دلاری بسته شود ، کف قیمتی پایین تری حاصل خواهد شد.

در چنین شرایطی ، به احتمال زیاد عوامل به نفع خرس ها خواهد بود و سناریوی گاوی  باطل می شود و کاهش کاردانو به سطوح قیمت پایین تر محتمل خواهد شد.