تحلیل تکنیکال Crypto.com؛ شنبه 18 دی

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

رمزارز Crypto.com یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده در سه ماهه آخر سال 2021 بود. وجود شاخص های فاندامنتال قدرتمندی همچون تغییر نام Staples Center به Crypto.com Arena، توجه جریان اصلی را به توکن CRO جلب کرد. با این حال، فشار ناشی از ایجاد یک روند فروش اخبار همچنان بر حرکات قیمتی CRO تأثیر می گذارد.

در حال حاضر، پرایس اکشن CRO از یک حرکت نزولی واضح پیروی می کند و با فشار شدیدی مواجه است که از فروش ناشی از شکست ایچیموکوی نزولی در سیستم Ichimoku Kinko Hyo به وجود آمده است. متأسفانه، هیچ حمایت ایچیموکویی تا منطقه 0.40 دلاری وجود ندارد.

Chikou Span آخرین مولفه در نمودار روزانه ایچیموکو است که می تواند تا حدودی از افزایش فشار فروش جلوگیری کند. با این حال، این وقفه احتمالاً به شکل حمایتی در بالای ابری(Senkou Span A) ایجاد می شود که مستقیماً زیر Chikou Span در محدوده 0.40 دلار قرار دارد. در نتیجه، قیمت CRO می تواند سطح فیبوناچی اصلاحی 61.8% را در 0.40 دلار لمس کند.

در زمان نگارش این مطلب، CRO با قیمت 0.4746 دلار معامله می شود. در صورت ادامه روند نزولی اولین حمایت در حدود منطقه 0.40 دلار و سپس در حدود 0.3759 دلار به کمک این ارز خواهد آمد. شاخص مقاومت نسبی (RSI) پایین تر از سطح 50 و اندیکاتور MACD در منطقه نزولی در حال حرکت است. گفتنی است که در صورت کاهش فشار فروش و تغییر روند، اولین مقاومت در حدود 0.59 دلار پیش روی گاوها قرار خواهد گرفت.