تحلیل قیمت LUNC: ترا کلاسیک رکورد شکست!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز گزارش شد، ارز دیجیتال ترا کلاسیک (LUNC) در هفته‌های اخیر به چند دلیل، از جمله پیشنهاد تصویب‌شده توسط جامعه با هدف بهبود ساختار توکن‌های بومی و حمایت‌های صرافی بایننس، عملکرد چشمگیری را از خود به نمایش گذاشته است.

در زمان نگارش این خبر، ترا کلاسیک با قیمت ۰٫۰۰۰۲۲۷ دلار معامله می‌شود که نسبت به هفته گذشته و یک ماه اخیر، به ترتیب ۸۰ و ۲۲۵ درصد رشد دارد.

با این حال، به نظر می‌رسد که اقدام معامله‌گران برای برداشت سود، مانع ادامه حرکت صعودی ترا کلاسیک شده است. اگر معامله‌گران نتوانند چشم‌انداز بلندمدت صعودی را برای LUNC حفظ کنند، ممکن است شاهد یک روند اصلاحی باشیم.

با این وجود، وضعیت شاخص همگرایی-واگرایی میانگین متحرک (MACD) که از منطقه خنثی بالاتر رفته، سناریوی صعودی را تقویت می‌کند.

terra-luna-classic-price-prediction-as-daily-transactions-explode-to-518k-whats-next

معامله‌گران باید مواظب کراس اوورها باشند؛ چون نشان‌دهنده تغییر روند هستند. یک تقاطع صعودی احتمالی برای میانگین متحرک نمایی ۲۱ هفته‌ای (آبی) و ۵۰ هفته‌ای (قرمز)، ممکن است نشان‌دهنده قوی بودن روند صعودی باشد و به معامله‌گران اطمینان دهد که موقعیت‌های خود را حفظ کنند. اگر گاوهای LUNC بتوانند مناطق حمایتی ۰٫۰۰۰۲۲ و ۰٫۰۰۰۲ دلار را حفظ کنند، از سرگیری روند صعودی سخت نخواهد بود.

صعود به بالاتر از مقاومت بعدی در ۰٫۰۰۰۲۵ دلار، می‌تواند به عنوان تأیید روند صعودی عمل کند و ترا کلاسیک را به سمت سطوح ۰٫۰۰۰۵ دلار و ۰٫۰۰۱ دلار سوق دهد.

در همین حال، بنیاد ترا کلاسیک هم در توییت جدید خود در ۵ دسامبر خبر داده که تراکنش‌های روزانه در این شبکه به رکورد ۵۱۸ هزار رسیده و ۵۷۸ میلیون LUNC هم در یک روز سوزانده شده است.

این افزایش چشمگیر در تعداد تراکنش‌ها نشان‌دهنده علاقه رو به رشد در میان سرمایه‌گذارانی است که مایل به خرید و نگهداری LUNC هستند.