جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ترا 100 میلیون دلار دیگر بیت کوین می خرد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

IMG 20220413 155335 889 - ترا 100 میلیون دلار دیگر بیت کوین می خرد

دو کوون(Do Kwon) یکی از بنیانگذاران Terraform Labs در توییتر اعلام کرد که سازمان غیرانتفاعی Luna Foundation Guard (LFG) صد میلیون دلار دیگر بیت کوین خریداری کرده است.

کیف پول بیت کوین LFG در حال حاضر دارای 42406 سکه است که مجموعاً 1.7 میلیارد دلار ارزش دارند.

همانطور که U.Today گزارش داد، Terra خرید قبلی خود را به مبلغ 176 میلیون دلار در روز یکشنبه انجام داد.

در اواخر فوریه(اوایل اسفند)، این بنیاد موفق شد یک میلیارد دلار از طریق فروش خصوصی توکن LUNA از سرمایه‌گذارانی مانند 3AC و Jump Crypto جمع‌آوری کند. این مسئله امکان ایجاد یک ذخیره عظیم با بیت کوین را برای حفظ پیوند دلاری استیبل کوین بومی UST فراهم کرد.

برخلاف تتر (USDT) و یو اس دی کوین سرکل (USDC)، دو استیبل کوین بزرگ، UST Terra غیرمتمرکز است، به این معنی که نمی تواند به طرف های متمرکز برای اطمینان از ثابت ماندن قیمت خود اعتماد کند. کاربران می‌توانند توکن‌های UST را با از بین بردن توکن‌های بومی LUNA ضرب کنند، که به حفظ ارزش بزرگ‌ترین استیبل کوین الگوریتمی به طور دقیق در 1 دلار کمک می‌کند.

به عنوان مثال، استیبل کوین الگوریتمی Iron Finance (IRON) با بدنامی پیوند خود را از دست داد و در ژوئن(خرداد) گذشته تقریباً به صفر سقوط کرد. UST همچنین در گذشته به دلیل تلاطم بازار به میزان قابل توجهی به زیر 1 دلار کاهش یافته است. ایجاد ذخایر عظیم بیت کوین به این منظور است که اطمینان حاصل شود که استیبل کوین نوپا قادر به تحمل یک اصلاح قابل توجه بازار خواهد بود.

خریدهای گسترده Terra دیگر قادر به افزایش قیمت بیت کوین نیستند. بزرگترین ارز دیجیتال در حال حاضر درست بالاتر از سطح 40000 دلار معامله می شود.

هفته گذشته، LFG همچنین 100 میلیون دلار توکن Avalanche (AVAX) خریداری کرد تا دارایی های خود را متنوع کند.