ترا (LUNA) به یک سقف تاریخی دیگر رسید و از XRP پیشی گرفت

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

IMG 20220403 133323 174 - ترا (LUNA) به یک سقف تاریخی دیگر رسید و از XRP پیشی گرفت

قیمت Terra (LUNA) اوایل امروز به بالاترین حد خود یعنی 117.70 دلار رسید.

IMG 20220403 133326 698 - ترا (LUNA) به یک سقف تاریخی دیگر رسید و از XRP پیشی گرفت

بر اساس داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap، در 24 ساعت گذشته بیش از 7 درصد افزایش یافته است.

LUNA اکنون هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است و یک بار دیگر XRP وابسته به ریپل را پشت سر گذاشته است. در حال حاضر ارزش آن 41 میلیارد دلار است.

توکن حاکمیتی شبکه Terra در چند هفته گذشته در میان جو تماشایی خرید بیتکوین توسط Terra عملکرد موفقی داشته است.

در زمان انتشار، آدرس رسمی بنیاد Luna Guard (LGF)، یک سازمان غیرانتفاعی که توسط Terraform Labs تأسیس شده است، تقریباً 1.4 میلیارد دلار بیت کوین دارد.

همانطور که توسط دو کوون(Do Kwon) یکی از بنیانگذاران Terra توضیح داده شد، هدف اصلی این ذخیره کمک به حفظ پیوند دلاری استیبل کوین TerraUSD (UST) است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Terra قصد دارد ذخیره بیت کوین خود را به 10 میلیارد دلار افزایش دهد و در آرزوی تبدیل شدن به بزرگترین دارنده تک کیف پول بزرگترین ارز دیجیتال است.

کوون در اوایل این هفته به لورا شین(Laura Shin) پادکستر ارزهای دیجیتال گفت که انتظار دارد قیمت بیت کوین در آینده افزایش یابد. در چنین حالتی، UST به حفظ ثبات خود ادامه خواهد داد حتی اگر تقاضا شروع به کاهش کند. با این حال، او بدترین سناریو را رد نکرد، که در آن قیمت بیت‌کوین در شش ماه آینده به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

UST ترا همچنان محبوب ترین استیبل کوین غیرمتمرکز با ارزش بازار 16.5 میلیارد دلار است.

بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین رقم سال 2022 یعنی 48086 دلار در اوایل این هفته، در تلاش است تا شتاب صعودی خود را بازیابد. این ارز دیجیتال پرچمدار در حال حاضر اندکی بالاتر از سطح 46000 دلار در صرافی های بزرگ اسپات مبادله می شود.

اتریوم (ETH)، بایننس کوین (BNB)، دوج کوین (DOGE) و XRP در زمان نگارش این مقاله در حال رنج زدن هستند.