جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

جلو زدن XRP از کاردانو و سولانا بعد از رالی بزرگ

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

89 1 - جلو زدن XRP از کاردانو و سولانا بعد از رالی بزرگ

بر اساس گزارش CoinMarektCap، ارز دیجیتال XRP وابسته به ریپل از کاردانو و سولانا پیشی گرفته و به ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شده است.

این رمزارز در 24 ساعت گذشته 20 درصد افزایش یافته است و عملکرد بسیار بهتری از دیگر ارزهای دیجیتال بزرگ داشته است.

XRP امسال با وجود فروش اخیر در بازار و جنگ حقوقی نامشخص ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، 5 درصد افزایش یافته است.

چارلز گاسپارینو از فاکس بیزینس اخیراً در توییتی گفته است که این پرونده احتمالاً تا تابستان ادامه خواهد داشت. او اضافه کرد که انتشار فرمان اجرایی دولت بایدن برای ارزهای دیجیتال می‌تواند با طبقه‌بندی «احتمالی» توکن بحث‌برانگیز به‌عنوان یک اوراق بهادار ثبت‌نشده، توازن را به نفع SEC برگرداند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، مرحله کشف کارشناسی اخیرا به درخواست هر دو طرف تا 28 فوریه(9اسفند) تمدید شد. تأخیر، امکان انجام استشهادیه های اضافی را فراهم کرده است.

استوارت آلدروتی(Stuart Alderoty)، مشاور عمومی ریپل، اخیراً از SEC خواسته است تا پرونده ریپل را با بیشترین سرعت ممکن به پیش برد.

آنالیسا تورس(Analisa Torres)، قاضی منطقه ای ایالات متحده، هنوز در مورد درخواست های دوگانه برد گارلینگ هاوس(Brad Garlinghouse)، مدیرعامل ریپل و کریس لارسن(Chris Larsen)، یکی از بنیانگذاران، برای رد شکایت تصمیمی نگرفته است. دادگاه همچنین هنوز تصمیم خود را در مورد درخواست SEC برای اعتراض به دفاعیه کلیدی “fair notice” متهمان  اعلام نکرده است. رگولاتور اخیراً دو نامه از اختیارات تکمیلی را به منظور تقویت اقدام خود ارسال کرده است.

در دسامبر 2020(آذر1399)، XRP به دلیل شکایت علیه ریپل، 70 درصد سقوط کرد، و صرافی‌ها برای تعلیق معاملات در ایالات متحده عجله داشتند، اگرچه این توکن توانست بهبود یابد، اما همچنان از معدود کوینهای مهمی است که نتوانستند در جدیدترین چرخه گاوی به سقف تاریخی جدیدی دست یابند.