جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

جمع آوری سرمایه 60 میلیون دلاری توسط صرافی Anyswap سابق

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

پلتفرم Binance Labs، یک سرمایه‌گذار ریسک پذیر و حامی اصلی صرافی های نو بنیان رمزارزها، در رهبری برای دور اول سرمایه گذاری برای صرافی Anyswap سابق، Multichain کنونی مبلغ 60 میلیون دلار را جمع آوری کرده است. طبق یک بیانیه مطبوعاتی که با CoinDesk به اشتراک گذاشته شده است، پروتکل زنجیره مولتی چین بیش از 300,000 کاربر دارد.

داده های عمومی نشان می دهد که ارزش کل پروتکل تقریباً 4.8 میلیارد دلار قفل شده است.

مولتی چین از این سرمایه‌ها برای گسترش اکوسیستم و تیم خود، به‌ویژه تحقیقات در مورد الگوریتم‌های رمزنگاری، امنیت و خدمات برای کاربران استفاده خواهد کرد. زنجیره هوشمند بایننس (BSC) نیز حمایت خود را برای این پروتکل قرار می دهد. در بیانیه مطبوعاتی آمده است که مولتی چین را به عنوان یک پل توصیه شده برای توسعه دهندگان در دراز مدت تبلیغ می کند.

شرکت ها و پلتفرم های Sequoia China، IDG Capital، Three Arrows Capital، DeFiance Capital، Circle Ventures، Tron Foundation، Hypersphere Ventures، Primitive Ventures، Magic Ventures و HashKey نیز در این راند شرکت کردند. همچنین زنجیره هوشمند بایننس به عنوان بخشی از برنامه شتاب دهنده خود به مولتی چین و پنج پروژه دیگر کمک مالی 350,000 دلاری را برای هر کدام در اکتبر 2020 (مهر 1399) اعطا کرده است.