جهش گسترده در تعداد استرالیایی‌هایی که رمزارز دارند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

نظرسنجی سال 2021 Independent Reserve’s Cryptocurrency Index (IRCI) روی بیش از 2000 نفر نشان داد که درصد استرالیایی‌های مورد بررسی که مالک ارزهای دیجیتال هستند بوده اند به 28.8 درصد رسیده است، در حالی که این رقم در سال 2020(1399) مقدار 18.4 درصد بود.
نتایج حاکی از آن است که رشد در این بخش ناشی از تجربه مثبت کسانی است که صاحب ارزهای دیجیتال هستند، به طوری که 89٪ از افراد مورد بررسی گفته اند که پول درآورده اند یا حتی شکست خورده اند، در حالی که این رقم در سال 2020 مقدار 78٪ بود.
مدیر عامل ایندیپندنت رزرو(Independent Reserve)، آدریان پرزلوزنی(Adrian Przelozny)، به کوین تلگراف گفت«رمزارزها به راحتی در 12 ماه گذشته عملکرد بهتری نسبت به سایر دارایی‌ها داشته‌اند،من فکر می کنم کاملا طبیعی است که افراد بیشتری به طبقه دارایی علاقه مند شوند که به وضوح از بقیه بازار بهتر است.با گذشت زمان، من فکر می‌کنم که نوسانات و ریسک درک شده این سرمایه‌گذاری کاهش می‌یابد.»

28.6 درصد از کسانی که توسط IRCI مورد بررسی قرار گرفتند و در حال حاضر صاحب ارزهای دیجیتال نیستند، گفتند که اگر حمایت های بهتری از مصرف کننده وجود داشته باشد، سرمایه گذاری خواهند کرد. 26.6 درصد دیگر نیز گفتند که اگر مقررات صنعت بهبود یابد، رمزارز می‌خرند.
پرزلوزنی به کوین تلگراف گفت که پیش‌بینی می‌کند که استرالیایی‌های مسن‌تر بالای 65 سال، موج بزرگ بعدی سرمایه‌گذاران را تشکیل دهند، زیرا این مسائل نظارتی برطرف می‌شوند.

جای تعجب نیست که گروه سنی 24 تا 34 سال بیشترین اعتماد را به ارزهای دیجیتال داشتند و 27.6 درصد گفتند که برای ثروتمند شدن خرید کرده‌اند، در حالی که افراد ناباور به این سیستم به احتمال زیاد در گروه سنی بالای 65 سال یافت می‌شوند.