رایت بلاکچین تا 500 میلیون دلار سهام می فروشد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

6QPAU4ZO35F6VPUQRRUXVC6YTE - رایت بلاکچین تا 500 میلیون دلار سهام می فروشد

استخراج‌کننده بیت‌کوین Riot Blockchain (RIOT) یک امیدنامه نزد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای فروش حداکثر 500 میلیون دلار سهام بسته به شرایط و موقعیت ثبت کرد که به عنوان عرضه ی «در بازار» (ATM) نیز شناخته می‌شود.

پذیره نویسان عبارتند از Cantor Fitzgerald، B. Riley Securities، BTIG، Roth Capital Partners، D.A. Davidson، Macquarie Capital (ایالات متحده آمریکا) و Northland Securities.

طبق پرونده، این شرکت در حال حاضر حدود 116.7 سهام در دسترس دارد و اگر کل 500 میلیون دلار با قیمت فعلی سهام عرضه شود، تعداد سهام با حدود 20 درصد افزایش به تقریباً 140 میلیون خواهد رسید.

همانطور که گفته شد، امیدنامه یک ثبت “shelf” است، به این معنی که هیچ قصدی برای فروش فوری همه اوراق بهادار در حال ثبت وجود ندارد.
Riot عمدتاً بیت کوین‌هایی را که استخراج می‌کند، نگه می‌دارد، به این معنی که شرکت سهامی را برای افزایش سرمایه‌ جهت تامین مالی عملیات و توسعه خود صادر می‌کند.

در کنفرانس اخیر، Riot اعلام کرد که تا اول مارس 5783 بیت کوین را در ترازنامه خود نگه داشته است. ارزش آن با قیمت فعلی بیت کوین یعنی 46200 دلار، بیش از 267 میلیون دلار خواهد بود.
Riot در بعدازظهر جمعه نسبت به اکثر شرکت‌های همتای ماینینگ کریپتو ضعیف عمل می‌کند، زیرا سهام شرکت‌های Marathon Digital (MARA) و Hut 8 (HUT) در حال افزایش ​​هستند.