رشد دو رقمی چین‌لینک با تداوم خرید نهنگ‌ها! قیمت LINK تا کجا بالا می‌رود؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • رشد دو رقمی چین‌لینک با تداوم خرید نهنگ‌ها! قیمت LINK تا کجا بالا می‌رود؟

چین‌لینک (LINK) پس از اینکه در اوایل این هفته با کاهش قیمت تا ۱۸ دلار روبرو شد، در ۲۴ ساعت گذشته با بیش از ۱۱ درصد افزایش، از مرز ۲۰ دلار گذشت. در زمان نگارش این خبر، چین‌لینک ۲۰.۵۲ دلار قیمت دارد. تحلیلگران پیش‌بینی کرده‌اند که افزایش قیمت LINK تا ۲۵ دلار ادامه خواهد داشت.
در روزهای اخیر، افزایش قابل‌توجهی در فعالیت نهنگ‌های چین‌لینک مشاهده شده است. داده‌های پلتفرم لوک‌آن‌چین (Lookonchain) نشان می‌دهند که یک کیف پول خاص، در سه روز گذشته به طور پیوسته در حال جمع‌آوری و انباشت توکن LINK بوده است. در حال حاضر، این نهنگ در مجموع ۴۵۵۶۶۸۴ توکن در اختیار دارد که ارزش آن بر اساس قیمت فعلی، به ۸۳.۶ میلیون دلار می‌رسد.

انباشت مداوم توکن LINK توسط نهنگ‌ها، شاخصی مثبت در نظر گرفته می‌شود که می‌تواند به صورت بالقوه موجب افزایش قیمت این رمزارز در آینده شود.داده‌ها همچنین نشان می‌دهند که طی ماه‌های گذشته، تعداد کل دارندگان چین‌لینک افزایش قابل‌توجهی داشته است. از شروع ماه ژانویه تاکنون، تعداد دارندگان تقریباً ۹ هزار نفر افزایش یافته و به ۷۱۷ هزار نفر رسیده است.
همچنین، داده‌ها نشان‌ می‌دهند که دارندگان در حال خارج کردن دارایی‌های خود از صرافی‌ها هستند. خروج یک دارایی از صرافی‌ها نشان‌دهنده انتظار سرمایه‌گذاران برای افزایش قیمت است.
علی‌رغم اینکه بسیاری از توکن‌ها در ماه ژانویه یک روند نزولی را تجربه کردند، چین‌لینک عملکرد مطلوبی داشت. قیمت این توکن در ماه ژانویه افزایش قابل توجه ۳۵.۳۷ درصدی و در هفته گذشته افزایشی ۱۵ درصدی را تجربه کرد.
پس از صعود از سطح مقاومت ۱۸.۵۷ دلار، مقاومت مهم بعدی سطح ۲۰.۵۸ دلار است. عبور قاطع از این مقاومت می‌تواند منجر به افزایش قیمت چین‌لینک تا ۲۵ دلار شود.