رشد ۸۰ درصدی این توکن، توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرد!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

توکن جیتو (JTO)، یک پروتکل دیفای و استیکینگ ساخته‌شده بر بستر بلاکچین سولانا، پس از شروع به کار در صرافی‌های بزرگی مانند کوین بیس و بایننس، افزایش ۸۰ درصدی در قیمت خود را تجربه کرد.

ارزش این توکن در ۲۴ ساعت گذشته با رشد ۱۵ درصدی به ۳.۵۰ رسید. ارزش بازار جیتو در حال حاضر ۴۰۵ میلیون دلار است. در تاریخ ۷ دسامبر، این پروتکل ۹۰ میلیون واحد از توکن حاکمیتی خود، JTO، را به عنوان بخشی از یک برنامه ایردراپ بین پذیرندگان اولیه خود توزیع کرد.

در همین حال، استراتژی ایرداپ توکن مورد توجه جامعه ارزهای دیجیتال قرار گرفت؛ زیرا بیشتر به نفع کاربران عادی بود. ناظران پیشنهاد کردند که این رویکرد به نفع اکوسیستم مالی غیرمتمرکز سولانا است و مشارکت بیشتر خرده‌فروشان را افزایش می‌دهد.

دن اسمیت، محقق Blockworks، این ایردراپ را به دلیل ساختار پاداش نوآورانه آن ستایش کرد و مشارکت گسترده با کاربرانی را که بین ۹.۸ تا ۲۰۸ هزار دلار را مطالبه می‌کردند، برجسته کرد.

توکن جیتو ، این امکان را به کاربران می‌دهد که توکن‌های سولانای خود را با ولیدیتورهایی که در سازماندهی مؤثر بلاک‌ها شرکت دارند، استیک کنند. به این ترتیب، کاربران می‌توانند با شرکت در فرآیند استیکینگ، به تأیید تراکنش‌ها و ایجاد بلاک‌های مؤثر در شبکه سولانا کمک کنند.

داده‌های منتشرشده نشان می‌دهد که تقریباً ۷۵۰۰۰ کاربر ۷ درصد پاداش دریافت می‌کنند. در حال حاضر ارزش کل قفل شده (TVL) در این پروتکل نزدیک به ۴۵۵ میلیون دلار است.