رمزارز Shiba Inu اکنون زنجیره فست فود مخصوص به خود را دارد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 02 03 at 10 27 05 AdobeStock 251046116 webp WEBP Image 800 × 533 pixels 1 - رمزارز Shiba Inu اکنون زنجیره فست فود مخصوص به خود را دارد

در یک پست وبلاگی جدید، توسعه دهنده شیبا اینو، Shytoshi Kusama، همکاری با یک رستوران فست فود ایتالیایی به نام Welly’s را اعلام کرده است.Welly’s قبلاً یک تغییر نام تجاری کامل انجام داده است و سگ شیبا اینو را به نماد جدید خود تبدیل کرده و شعار جدیدی را اتخاذ کرده است و به خالق ناشناس این میم کوین اشاره دارد. همچنین منو و استراتژی بازاریابی خود را بر این اساس تنظیم کرده است.

 

Screenshot 2022 02 03 at 10 27 01 1 0xKi giarGdXhg1D1pe2yg jpeg JPEG Image 700 × 525 pixels 300x225 - رمزارز Shiba Inu اکنون زنجیره فست فود مخصوص به خود را دارد

رمز ارز شیبا

رمزارز شیبا به عنوان وسیله پرداخت در این فست فود مورد استفاده قرار می گیرد و رمزارز رقیب، دوج کوین نیز یکی دیگر از گزینه های پرداخت می باشد. کوساما ادعا می کند که این رستوران به دلیل “غذاهای بسیار باکیفیت” شناخته شده است. همچنین این رستوران گزینه های غذایی سالم خواهد داشت:

Welly’s یک “فست فود همبرگر” است، اما ما اهمیت داشتن گزینه‌های فست فود گیاهی، وگان و “سالم” را درک می‌کنیم. پس از افتتاح رستوران، گزینه های بیشتری را برای رفع این نیازها معرفی خواهیم کرد.

در حال حاضر، تنها یک شعبه در ناپل وجود دارد، اما تیم قصد دارد به مقیاس جهانی برسد و ایده شراکت با “شرکت‌های بزرگ متمرکز” را رد کند. با اینکه برخی ممکن است اقدام اخیر درمورد پذیرش رمزارزها را قبول نداشته باشند، اما تیم ادعا می کند که برای بلند مدت برنامه ریزی کرده است.

توسعه دهندگان شیبا اینو همچنین ایده پیاده سازی ردیابی مواد غذایی مبتنی بر بلاکچین را با کمک Shibarium، یک راه حل لایه 2 که هنوز راه اندازی نشده است، مطرح کرده اند.

برگر و سکه سگ

برگر کینگ همچنین تلاش کرد تا تعامل خود را به هزینه جامعه ارزهای دیجیتال افزایش دهد.

Screenshot 2022 02 03 at 10 27 46 Shiba Inu Now Has Its Own Fast Food Chain 300x159 - رمزارز Shiba Inu اکنون زنجیره فست فود مخصوص به خود را دارد

MrBeast Burger، یک رستوران زنجیره‌ای که توسط YouTuber معروف MrBeast افتتاح شد، اخیراً اعلام کرده است که اگر ماسک پست خود را بازتوییت کند، از Dogecoin پشتیبانی خواهد کرد.

منبع: U.today