سافت‌بانک از یک استارت‌آپ حمایت می‌کند تا معامله کریپتو را ارائه دهد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • سافت‌بانک از یک استارت‌آپ حمایت می‌کند تا معامله کریپتو را ارائه دهد
106248db338327c4862f8ccca5c5c02c - سافت‌بانک از یک استارت‌آپ حمایت می‌کند تا معامله کریپتو را ارائه دهد

شرکت کارگزاری سهام DriveWealth با راه‌اندازی دو شرکت تابعه که به شرکای خود اجازه می‌دهند معامله کریپتو را به سرمایه‌گذاران خرد ارائه دهند، وارد صنعت ارزهای دیجیتال شده است.
DriveWealth یک شرکت مستقر در نیوجرسی است که توسط غول فناوری ژاپنی Softbank حمایت می شود و ارزش آن 2.85 میلیارد دلار است.

انگیزه ورود به فضای کریپتو توسط معامله گرانی صورت گرفت که مجبور به معامله با آنچه باب کورترایت(Bob Cortright)، مدیرعامل DriveWealth به CNBC گفت، یک تراکنش “ناپایدار” است که در Coinbase ایجاد شده است. او ادامه داد:
«از آنجایی که محیط‌های نظارتی پیرامون کریپتو سخت‌تر می‌شوند و مشتریان بیشتر بر روی اسپردها و کارایی تمرکز می‌کنند، ما نمی‌توانیم در دنیایی که می‌توانید 200 امتیاز از یک تراکنش دریافت کنید، ادامه دهیم.»

کوین‌بیس بزرگ‌ترین صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده است و هزینه‌هایی تا 4.5 درصد از ارزش تراکنش به‌علاوه کارمزد اسپرد در پلتفرم خود دریافت می‌کند. طبق گزارش مالی آن زمان، صرافی 88 درصد از کل درآمد 1.2 میلیارد دلاری خود را از این کارمزد تراکنش ها در سه ماهه سوم به دست آورد.
پیشنهادات جدید ارزهای دیجیتال با خرید اخیر کریپتوسیستمز،یک استارتاپ جداگانه ارزهای دیجیتال، توسط DriveWealth امکان پذیر شده است. از طریق این خرید، DriveWealth شرکت تابعه DriveLiquidity خود را راه اندازی کرد که نقدینگی را برای شرکای مایل به سرمایه گذاری و معامله دارایی های کریپتو فراهم می کند.
DriveWealth همچنین DriveDigital را به عنوان یک صرافی تابعه رمزارزی راه اندازی کرده است. این شرکت قصد دارد دسترسی API (رابط برنامه‌نویسی کاربردی) را برای شرکای خود فراهم کند تا به سرمایه‌گذاران خرد اجازه دهد تا روی بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) معامله کنند.