سرویس پخش تلویزیون Sling TV پرداخت رمزارزی را برای اشتراک ماهانه می پذیرد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • سرویس پخش تلویزیون Sling TV پرداخت رمزارزی را برای اشتراک ماهانه می پذیرد
Screenshot 2022 02 22 at 10 08 00 streaming service sling tv adds crypto payment support for monthly subscriptions webp WE... - سرویس پخش تلویزیون Sling TV پرداخت رمزارزی را برای اشتراک ماهانه می پذیرد

پلتفرم Sling TV فاش کرده است که با Bitpay، ارائه‌دهنده خدمات پرداخت رمزارزی مستقر در آتلانتا، همکاری کرده است و انواع دارایی‌های رمزنگاری شده را برای پرداخت اشتراک ماهانه می‌پذیرد. اسلینگ یک ارائه‌دهنده خدمات تلویزیونی است که مجموعه‌ای از کانال‌ها را ارائه می‌دهد که ارائه‌دهندگان رقیب کابلی آن، این کانال ها را ارائه نمی‌دهند. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های Dish Network، ارائه‌دهنده پخش مستقیم ماهواره‌ای است که پرداخت‌های رمزارزی برای خدمات اشتراک را نیز می‌پذیرد. داده های cordcuttersnews.com نشان می دهد که تعداد کاربران اسلینگ از سپتامبر 2021 (شهریور 1400) از 2.55 میلیون مشترک فراتر رفته است.

اسلینگ می‌گوید با ارائه سرویس‌های مبتنی بر OTT از طریق مرورگرهای وب، تلویزیون‌های هوشمند و پخش‌کننده‌های رسانه دیجیتال، مزایای متفاوتی را ارائه می‌کند. در اطلاعیه اسلینگ خاطرنشان می‌شود که پذیرش رمزارزها نشان‌دهنده تمایل شرکت برای ایجاد “انتخاب و راحتی در فرآیند پرداخت” است. مشترکین ماهانه تلویزیون اسلینگ می توانند هزینه اشتراک خود را با بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، رپد بیت کوین، دوج کوین و لایت کوین بپردازند. علاوه بر این، مشتریان اسلینگ می توانند با استیبل کوین های GUSD، USDC، USDP، DAI و BUSD نیز حق اشتراک خود را پرداخت کنند.

در اطلاعیه اسلینگ TV آمده است:

از ابتدای این هفته، مشترکین اسلینگ TV می‌توانند از رمزارزها برای پرداخت هزینه اشتراک ماهانه خود استفاده کنند. از طریق ارائه‌دهنده پرداخت Bitpay، کاربران اکنون می‌توانند سرویس استریم دیجیتال مورد علاقه خود را با رمزارز ترجیحی خود، چه بیت کوین، اتریوم یا دوج کوین انتخاب و پرداخت کنند. در حال حاضر، مشتریان اسلینگ TV که دارای اشتراک ماهانه می باشند، برای تمدید آن می توانند با رمزارزها پرداخت کنند. کاربران جدید باید یک بار با روش پرداخت سنتی پرداخت کنند و سپس ماه بعد گزینه پرداخت رمزارزی در دسترس مشترک ماهانه قرار خواهد گرفت. خلاصه‌ای از سیستم پرداخت جدید اسلینگ در پایان می‌گوید: “مشتریان اسلینگ فقط می‌توانند یک پرداخت ماهانه و دستی با بیت پی انجام دهند، اما می‌توانند هر بار یک تا شش ماه پیش‌پرداخت کنند.”