سولانا همچنان یکه‌تاز بازار! آیا مشکل موبایل سولانا جلوی پیشرفتش را می‌گیرد؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • سولانا همچنان یکه‌تاز بازار! آیا مشکل موبایل سولانا جلوی پیشرفتش را می‌گیرد؟

در روزهای گذشته، سولانا (SOL) و میم کوین مرتبط با آن، بانک (BONK)، شاهد رشد چشمگیری بوده‌اند؛ به طوری که در ۳۰ روز گذشته، SOL بیش از ۶۸ درصد و میم کوین Bonk بیش از ۳۴۲ درصد افزایش پیدا کردند.

این رشد مثبت در اکوسیستم سولانا منجر به افزایش تقاضا برای گوشی هوشمند سولانا با نام Saga گردیده است. با این حال، تیم سولانا موبایل، با استناد به لغو سفارش‌ها و مسائل مربوط به مدیریت موجودی، با چالش‌هایی در پاسخگویی به تقاضای کاربران مواجه شده است.

این تیم اعلام کرد که ۲۰ هزار گوشی را در سراسر جهان فروخته است. این در حالی است که بازارهای ایالات متحده و اروپا همچنان تقاضای زیادی را تجربه می‌کنند.

در بیانیه‌ای که از سوی این تیم در X (توییتر سابق) منتشر گردید، بیان شده است که این تیم در جریان انجام سفارشات با “مشکل مدیریت موجودی” از سوی توزیع‌کننده‌ شخص ثالث خود روبه‌رو شده است.

این مشکل باعث نمایش نادرست موجودی گردید. به همین دلیل، این تیم قادر به ثبت سفارشاتی که پس از تمام شدن موجودی ایجاد شده بودند، نبود.

همچنین، سفارشاتی که به دلیل فعالیت مشکوک، مانند سفارش‌های زیاد دستگاه یا ریسک‌های پرداخت، شکل‌گرفته بودند، لغو شدند. از طرف دیگر، اکوسیستم سولانا به نقاط عطف قابل توجهی دست یافته است.

حجم مبادلات غیرمتمرکز (DEX) ۲۴ ساعته سولانا از مجموع اتریوم (ETH) و آربیتروم (ARB) فراتر رفته و به بیش از ۲ میلیارد دلار رسیده است. سولانا اکنون پس از بایننس کوین (BNB) سومین آلت‌کوین بزرگ از نظر ارزش بازار است.

داده‌های توکن ترمینال (Token Terminal) ارزش بازار در گردش سولانا را ۴۱.۰۵ میلیارد دلار نشان می‌دهد که با ۴۶.۹۸ درصد افزایش از ریپل با ارزش بازار ۷ میلیاردی پیشی گرفته است.

علاوه بر این درآمد سولانا با ۸۰.۴۳ درصد رشد به ۲.۳۹ میلیون دلار رسیده است. درآمد سالانه پلتفرم سولانا نیز با ۲۹.۱۳ میلیون دلار، نشان‌دهنده افزایش قابل توجه ۹۴.۷۵ درصدی است.