سولانا وِنچرز به دنبال تقویت بازیهای وب 3 با راه اندازی صندوق 150 میلیون دلاری است

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • سولانا وِنچرز به دنبال تقویت بازیهای وب 3 با راه اندازی صندوق 150 میلیون دلاری است

سرمایه‌گذاران روی آینده بازی‌ برای کسب درآمد شرط‌بندی کرده‌اند و هنوز کارشان تمام نشده‌ است.

این شرکت ها روز سه شنبه اعلام کردند که Solana Ventures، Forte و Griffin Gaming Partners متعهد شده اند 150 میلیون دلار در سازندگان بازی Web 3 سرمایه گذاری کنند.

این طرح دومین سرمایه گذاری بزرگی است که Solana Ventures در اکوسیستم بازی بلاک چین انجام داده است، اولین طرح، سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری بود که توسط FTX و Lightspeed در ماه نوامبر(آبان) اداره شد.

گریفین می گوید در دو سال گذشته بیش از 400 میلیون دلار در شرکت های بازی و وب 3 سرمایه گذاری کرده است.

بازی‌های وب 3 در ماه‌های اخیر یکی از جذابیت‌های اصلی برای سرمایه‌گذاران بلاک چین بوده است و سولانا به دلیل هزینه‌های پایین و سرعت بالای تراکنش مورد توجه ویژه‌ای قرار گرفته است.

دیگر سرمایه‌گذاری‌های قابل‌توجهی که اخیراً در بازی‌های وب 3 انجام شده است شامل یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری به رهبری Gala Games و C2 Ventures است که روز دوشنبه اعلام شد، و یک صندوق ۲۰۰ میلیون دلاری از Hashed در اوایل دسامبر.

پیر پلانچ، شریک در Griffin Gaming Partners، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:”به خاطر پیشرفت‌های فنی زیادی که جامعه در دهه گذشته انجام داده است، بازی و رسانه‌های تعاملی امروز سنگ بنای بلاک چین هستند”. “Solana یک نمونه برجسته است که به هموار کردن راه با مقیاس پذیری و [تجربه کاربر] مناسب برای مطابقت با این تجربیات سخت کمک کرده است.”