جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سومین نهنگ بزرگ اتریوم ۸۶ میلیارد واحد شیبااینو خرید

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

نهنگ شیبا - سومین نهنگ بزرگ اتریوم ۸۶ میلیارد واحد شیبااینو خرید

سومین نهنگ بزرگ اتریوم، که با عنوان “Tsunade” شناخته می شود، علی رغم عملکرد ضعیف این میم کوین، 86 میلیارد از توکن شیبااینو را خریداری کرد. ارزش این معامله 2.3 میلیون دلار است. این نهنگ در حال حاضر دو تریلیون SHIB به ارزش تقریبی 47 میلیون دلار در اختیار دارد. گفتنی است که کیف پول متعلق به این نهنگ در حال حاضر حدود 3.5 میلیارد دلار از انواع دارایی های دیجیتال را در خود جای داده است.

در حالی که SHIB تلاش می کند از خط مقاومت کشیده شده از دوم مارس (11 اسفند 1400) خارج شود، متأسفانه این خرید بزرگ هم کمکی به افزایش قیمت آن نکرد.

با وجود این خرید بزرگ، شیبا بیشترین دارایی موجود در این آدرس نیست. با توجه به داده های WhaleStats، توکن “American Born Doge”  بیشترین دارایی وی به شمار می رود. این آدرس در حال حاضر 1.8 میلیارد دلار USDOGE دارد. رتبه دوم نیز به توکن PAXG تعلق دارد .

عملکرد بازار شیبا اینو

با وجود یک سری خریدهای بزرگ که اخیراً توسط نهنگ ها صورت گرفته است، مومنتوم قیمت شیبا اینو پس از رسیدن به 0.000027 دلار کاهش یافته است. بالاترین سطح قیمت این توکن در ماه مارس (اسفند 1400 و فروردین 1401) حدود 0.000029 دلار بود که اکنون به عنوان یک مقاومت روانی قوی در نظر گرفته می شود.