شبکه Attarius با BOTLabs وارد یک مشارکت درمورد بازی های بلاکچینی می‌شود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • شبکه Attarius با BOTLabs وارد یک مشارکت درمورد بازی های بلاکچینی می‌شود

شبکه Attarius اعلام کرده است که با توسعه دهنده اولیه پروتکل KILT BOTLabs GmbH همکاری می کند. این همکاری به آتاریوس اجازه می‌دهد تا با استفاده از پروتکل KILT، اصول هویت مستقل (SSI) را با استفاده از DID و اعتبارنامه‌های تأییدپذیر در خود بگنجاند. در نتیجه، KILT در محصولات اکوسیستم شبکه آتاریوس، از جمله کیف پول تازه راه اندازی شده آتاریوس، گنجانده خواهد شد. بازار آینده NFT برای آیتم های درون بازی نیز در این ادغام ایجاد خواهد شد.

در حال حاضر، آتاریوس زمینه را برای یک اکوسیستم NFT یکپارچه برای صنعت بازی فراهم می‌کند که در توسعه بازی‌های بلاکچین در خاورمیانه و آسیا تخصص دارد. برای توضیح بیشتر، شبکه آتاریوس و KILT هر دو بلاکچین لایه دوم هستند. هنگامی که گیمرها به پلتفرم آتاریوس وارد می شوند، می توانند دستاوردها، سطوح و خریدهای خود را به عنوان اعتبار به هویت KILT خود اضافه کنند. با صلاحدید خود، کاربران کنترل مطلق بر زمان و نحوه اشتراک گذاری این اعتبارنامه ها دارند، در حالی که داده ها را نیز با خود نگه می دارند. بازیکنانی که در زنجیره شبکه آتاریوس هستند می توانند به طور یکپارچه انجمن های بازی و DAO ایجاد کنند که در مورد مهارت ها و سطوح با یکدیگر مطابقت دارند. در نتیجه، تشکیل اصناف و DAO با تمرکز بر مسابقات قهرمانی انفرادی تسریع خواهد شد.

به همین ترتیب، گنجاندن اعتبار KILT در کیف پول و بازار آتاریوس، جذب سرمایه برای استودیوهای مستقل و انجمن‌های بازی را سرعت می‌بخشد. در حال حاضر، این کیف پول برای نگهداری توکن های ARTN، توکن های بازی و NFT آیتم های درون بازی ساخته شده است.

به گفته بنیانگذار پروتکل KILT و مدیر عامل شرکت BOTLabs:

“شبکه آتاریوس موارد استفاده چندگانه را برای پروتکل KILT ارائه می دهد. جوامع بازی و بازارهای NFT در نقطه عطف قرار دارند که توسط برنامه های بلاکچین تسریع می شود. ما هیجان زده هستیم که بخشی از این آزمایش و نوآوری باشیم.”

در همین حال، اولگ کوتلیاروف (Oleg Kotlyarov)، مدیرعامل و موسس شبکه آتاریوس می گوید:

«شبکه آتاریوس از همکاری با BOTLabs GmbH بسیار خرسند است زیرا از نظر ما آن ها محصولی عالی در زمینه SSI هستند. ما واقعا می‌خواهیم که ورود کاربرانمان سریع‌ترین و آسان‌ترین روش برای آن ها باشد، به طوری که در یک لحظه بتوانند بازی را شروع کنند یا دارایی‌ها را در بازار ما آپلود کنند یا افراد همفکر خود را پیدا کنند و یک انجمن بازی ایجاد کنند. ما شاهد رشد سریع و رشد بازیکنان در بازی های بلاکچین هستیم و معتقدیم که همکاری ما با BOTLabs و استفاده از پروتکل KILT به ما در تسریع این رشد کمک می کند.”